AnasayfaTeknoloji › Sony Bravia ile İncelikler

Sony Bravia ile İncelikler

Sony, farkını ve kalitesini ortaya koyarak sürekli en iyisini hedeflemeye devam ediyor. Dünyanın en ince televizyonu Sony Bravia bunun en güzel örneğini oluşturuyor. Dünyanın en ince televizyon serisi 11 Bravia Tv modeli 2015’de kamuoyuna tanıtıldı. İnceliği 4,9 mm olan bu televizyon, televizyona olan bakış açınızı değiştirecek. Aynı zamanda çeşitli sosyal ağlarınıza da bağlanabileceğiniz bu televizyon ile rahatlıkla sosyal medyayı takipte kalabilirsiniz. “Daha önce yapılmamış olanı yap ve hep bir adım önde ol” fikriyle üretilmiş olan bu televizyon sizi 3D bir yolculuğa çıkarıyor.

sony bravia

Sony Bravia Özellikleri

Mükemmel Görüntü Kalitesi

Evin aynı zamandan sizin de havanızı değiştirecek olan bu teknoloji harikasının diğer özelliklerini de inceleyelim.

  • İnternet Araçları
  • 3D
  • Led Arka Aydınlatma
  • Active Shutter Gözlükler
  • Doğrudan Disk ya da DVD oynatıcı

Televizyon Yeniden Tanımlanıyor

Televizyon izleme şeklini tamamen değiştiren Sony, 3D ile televizyonun keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Led arka aydınlatma ile de sinema görüntüsü yakalanmak istenmiş. Active Shutter gözlükler sıradan karton gözlüklerin dışında çok daha farklı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Bunlarla beraber ürün oldukça şık bir görüntüye sahip olduğundan evinizin görüntüsünde de yarattığı değişimi hissedebileceksiniz. Yaşamınızı kolaylaştıracak olan bu televizyona siz de hayran kalacaksınız. Sizlere benzersiz bir dünyayı sunmayı hedefleyen Sony Bravia kalitesi ve performansıyla bu hedefini gerçekleştireceğe benziyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>