AnasayfaGenelModa › Takım Elbise ve Gömlek Uyumu

Takım Elbise ve Gömlek Uyumu

Takım elbise ile içerisine giyilen gömlek uyumu çok önemlidir. Takım elbise ile gömlek yakaları arasında oluşturulacak uyum hoş bir görünüm için büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden iki yaka uyumuna çok dikkat etmek gerekmektedir. Farklı yaka tipleri farklı mekanlara uygunluk göstermektedir. Yani bir akşam yemeği için uygun olan yaka stili sabah iş yeri için oldukça ters bir tercih olacaktır.

Koyu renk takım elbise tercih eden bayların siyah renk gömlek tercih etmeleri oldukça şık bir görünüm oluşmasına olanak sağlayacaktır. Ancak bu koyu renk bir takım elbise ile siyah gömlek ikilisi bir arada iken akşam yemekleri için ideal bir tercih olmaktadır. Koyu takım elbise ile siyah gömlek seçiminde kış aylarında bulunuyorsa siyah bir kravatta şıklığı oldukça değer katacaktır.

Gömlek, kravat, ceket ve hatta pantolonun birbirlerine çok yakın renklerde olması özellikle gri tonlardaki takım elbiselerde çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Beyaz gömlek, siyah kravat ve koyu gri bir takım elbise üçlüsü abiye bir mekana gidilecek ise en doğru tercihlerden bir tanesi olacağı kaçınılmaz bir gerçektir. Bu üçlü kombin edilerek baylar gecenin en şık ismi olma konusunda iddialı olabilmektedirler.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

İlgili Konular:

  • Benzer yazı yok.

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. çok özledim caddeyi bir an önce geri gmeelk istiyorum 🙁 klasik yelek çok iyi fikir olmuş spora giderken klasik geçiş olmuş