AnasayfaFacebook › taksitlitelefonal.com Dolandırıcılığı

taksitlitelefonal.com Dolandırıcılığı

Bu aralar Facebook’da gözümüze çarpan, Samsung Galaxy s4 149 TL dolandırıcılığının aslı olmadığını sizlere belirtmek istiyorum. Bir çok kişi taksitlitelefonal.com tarafından orijinal stok fazlası diye dolandırılmıştır. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine düşük bir miktarda satılmayan  Galaxy S4’ün ülkemizde de böyle bir rakamdan satışa sunulması olanaksızdır.

Ayrıca 2 yıl Kvk garantisi olduğu belirtilen bu ürünün kesinlikle Kvk garantisi yoktur ve orjinaliyle hiçbir alakası yoktur, sahtedir. Çin, Kore gibi ülkelerde üretilen bu ürün kopya üründür. Bildiğimiz gibi Kvk kesinlikle bu gibi ürünlere garanti vermemektedir. Facebook’a da bulaşmış bu tür dolandırıcılara fırsat vermemek için tüm yakınlarımızı uyaralım.

s4

Reklama tıkladığımızda ve incelediğimizde, 20 iş günü içerisinde beğenilmediği taktirde para iadesi yapıldığını da iddaa ediyorlar. Bu da tamamen yalandır. Kredi kartı bilgilerinizi de kesinlikle girmemenizi  öneririz.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.