AnasayfaOyunlar › The Amazing Spider-Man 2 Oyunu

The Amazing Spider-Man 2 Oyunu

The Amazing Spider-Man  2 inceleme

Filmiyle aynı dönemde piyasaya çıkan Amazing Spiderman 2 pc oyunuda raflarda yerini almış durumda.Oyun beklentilerin üzerine çıkması herkesi sevindirmiştir.

The Amazing Spiderman 2 filmi ile aynı dönemde çıktığı için filmi izleyip oyunda az-çok ne olacağınız tahmin edebilirsiniz veya oyunu oynayıp filmde neler olacağını tahmin edebilirsiniz.

Oyunda büyük düşmana yaklaştıkça  çıkan düşmanlara yeni güçler yeni hareketler ile onları halt edebiliyorsunuz.Oyunun 2. serisinde kahramanımıza yeni bir güç var  “Web Rush” ismindeki bu gücü kullandığınızda zaman kısa bir süreliğine yavaşlıyor. Sizde bu arada ne yapmak isterseniz yapıyorsunuz mesela ağınızı kime atacağınızı belirlemek gibi..

Kazandığımız tecrübe puanları bize yeni özellikler kazandırıyor böylece kahramanımızı daha güçlü bir hale getirmiş olmaktayız.Biraz oyunu incelersek oyunun büyük bir haritaya sahip olduğunun farkına varacağız ve bu büyük haritada istediğimiz gibi dolaşıp,şehirlerde bulunan eşyaları,güçleri toplayarak kendinize ekstra iş çıkartabilirsiniz.

Teknik bakımdan bakarsak oyundaki sesler ve müzikler filmden ilginç bir şekilde farkı olduğunu görebiliriz.

Son olarak Amazing Spider-Man serisi 2 içinde en iyi oyun diyebiliriz çünkü bu seride kendini ciddi anlamda her alanda geliştirmiştir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>