AnasayfaOyunlar › The Walking Dead İncelenmesi

The Walking Dead İncelenmesi

The Walking Dead İncelenmesi

Günümüzde macera oyunu görmek zorlaştı.Günümüzdeki macera oyunları kaliteli grafikler ve yüksek bütçeli oyunlar nadiren rastlanmakta. The walking dead  oyunu piyasaya sürüldü bir çok insan tarafından beğenilip olumlu puanlar aldı .The walking dead  oyunun şirketi oyunu yapmayı başarmıştı. The walking dead d 2012 her ülkede nerdeyse en iyi oyun seçilmiştir.Telltale Games bu başarısı taktiri hak ediyor çünkü en son oyunu  The walking dead oyunundan 7 sene önce piyasaya sürmüştü buda bu kadar zaman geçmesine rağmen firma bu başarıyı iyi yakaladı.

 

Oyunun başın küçük bir video ile başlıyor.Oyunda verdiğiniz kararlar sizin kaderinizi belirliyor.

Oyunun başındaki kısa introyu izledikten sonra oyunu oyun yapan kısım geliyor bu oyun insanı her çeşit duyguya sürüklüyor çünkü o videonun etkisindesiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>