AnasayfaMobil Cihazlar › Türk Firması En İnce Telefonunu Üretti

Türk Firması En İnce Telefonunu Üretti

Discovery Air

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artan akıllı telefon markaları içerisinden hangisi bize en uygun, hangisinin ne gibi özellikleri var bu gibi sorular sorar olduk kendimize. Tüm bunların yanında da telefonumuzun dış görünüşüne özen göstermeyi unutmadık tabi. Çünkü bir telefonun teknik özellikleri değerli olduğu kadar donanımsal özellikleri ve dış görünüşü de bir o kadar öneme sahiptir.

Discovery Air İncelemesi

Son yıllarda başlamış olan en ince akıllı telefonu üretme yarışında altın madalya olmasa da gümüş madalyayı almaya hak kazanan General Mobile firması, ürettiği son telefon ile dünyanın en ince ikinci telefonunu üretmiş oldu. Bir Türk firması olması sebebiyle de Türk firmalarının ürettiği en ince telefon unvanını kazanıyor. Discovery Air bir amiral gemisi unvanını almayı rahatlıkla hak ediyor diyebiliyoruz. İşte bu harika telefonumuzun özelliklerini şöyle.

Discovery Air

Discovery Air

Discovery Air Özellikleri

  • 1.7 GHz hızı ile 8 çekirdekli MediaTek MT6592 işlemci
  • Mali-450 MP4 grafik işlem birimi
  • 4.8 inç ekran boyutu ve HD ekran çözünürlüğü
  • 8MP arka ve 5MP ön kamera
  • 1GB Ram ve 16 GB dâhili depolama alanı. Telefon bu konuda müşterilerini üzecek. Hem Ram hem de artırılamayan hafızası ile yoğun eleştiriye maruz kalacak.
  • 5.1 milimetrelik incelik

Discovery Air Telefon

Şık Tasarımı İle Her şeyi Unutturacak

                Bazı dezavantajları olduğunu söyledik fakat telefonun dış görünüşü tüm olumsuzlukları unutturacak gibi duruyor. Hem ön hem arka kısmı camdan yapılan telefonun yine hem ön hem de arka tarafı Gorilla Glass 3 teknolojisi ile korunmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>