AnasayfaMobil Cihazlar › Unbox Therapy’den 2. Iphone Bükülme Testi

Unbox Therapy’den 2. Iphone Bükülme Testi

Unbox Therapy, Apple‘nin üstüne gitmeye devam ediyor. Unbox Therapy, iphone 6 ve iphone 6 plus‘ı bükülme videosuyla dünyanın ilgisini kendi üzerine çekmeyi başardı. Iphone 6 plus bükülme videosu dünyanın o kadar ilgisini çekti ki her kes bir anda “iphone 6 bükülüyor mu?” sorusunu sormaya başladı.

Apple, Unbox Therapy bu yoğun ilgi gören videoya cevap vermek zorunda kaldı ve Iphone 6 dayanıklılık  testinin nasıl yapıldığını müşterilerine kendi web sitesinden yayınladığı bir video ile gösterdi. Bu müşterilerin büyük bir bölümünü için yeterli oldu. Taki Unbox Therapy ikinci iphone 6 plus bükülme videosunu çekene kadar. Unbox Therapy bu sefer ideasını bir adım öne taşıyarak, halka açık bir şekilde Iphone 6 plus‘ı büktü ve videoda “Artık canlı şahitlerimiz de var” diye eklediler. Unbox Therapy firmasının ikinci videosu bir hafta içinde yaklaşık 47 milyon insan tarafından izlendi.

Bu video Apple‘yi baya bir rahatsız etmiş olmalı. Bakalım Aplee‘nin 2. videoya karşı bir cevabı olacakmı?

Unbox Therapy şirketinin 2. Iphone 6 bükülme videosu..

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] Unbox Therapy‘den 2. Iphone 6 bükülüyor kanıtı […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>