AnasayfaGenel › WhatsApp “Yazdığını Göremedim” Dönemi Kapandı

WhatsApp “Yazdığını Göremedim” Dönemi Kapandı

whatsapp-yeni-ozellik

Bilindiği gibi kendi alanında lider mesajlaşma programı WhatsApp, Facebook kuruncu su olan Mark Zuckerberg tarafından satın alınmıştı. Bana soracak olursanız Facebook WhatsApp’a çok şey kattı. Bugün WhatsApp yeni özellik geldiği haberini alır almaz sizlerle paylaşmak istedim.

whatsapp mesaj okunduSon gelen bu özellik sayesinde Facebook mesajlaşma sisteminde olduğu gibi mesajlarınızın okunup okunmadığını anlayabileceksiniz. Aslında bu özellik Facebook‘ta çok tartışılmış bazı kişilerin hiç işine gelmemişti. Tabi bu Facebook’ta olduğu gibi “Görüldü” yazısı ile olmayacak. WhatsApp ile mesaj gönderdiğimizde tek klik çıktığı zaman mesajımız gönderiliyor demekti, çift klik işareti ise mesajımızın karşı tarafa iletildiğini gösteriyordu. Fakat okunup okunmadığını bilemiyorduk. Artık gönderdiğiniz mesaj karşı taraftan okununca bu çift klik işaretinin rengi mavi olacak.

Anlayacağınız üzere artık WhatsApp tada mesajını görmedim devri kapanıyor. Bu kimisinin işine gelecek kimisinin gelmeyecek. Lakin bana soracak olursanız Mark Zuckerberg, WhatsApp‘ı alırken aldığı o kadar eleştirilere rağmen WhatsApp‘a çok şey kattı.

Yeni gelen bir uygulama ile WhatsApp mavi tık kapatma özelliği artık mümkün. Mavi tık nasıl kapatacağınızı öğrenmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayın.

WhatsApp mavi tık kapatma

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>