AnasayfaMobil Cihazlar › Zarafet ve Bu İhtişam Bu Telefon’da

Zarafet ve Bu İhtişam Bu Telefon’da

Lüks mobil telefon sektörünün öncülüğünü yapan Vertu, Android’ li olarak piyasaya sürdüğü akıllı telefon modeli VERTU TI ile tam anlamı ile göz dolduruyor. Lüksün, dayanıklılığın ve zarafetin bir arada olduğu telefonda her şey düşünülmüş durumda.

Safir kristal ekranlı ve inanılmaz dayanıklılığı ile titanyum kasalı VERTU TI, 64 GB iç bellek ve güvenli yakın alan iletişim teknolojisi içeriyor. Üstün el işçiliğine ve mühendisliğe olan düşkünlüğünü bu modelde de ortaya koyan Vertu, işitsel kapasiteyi 11*15 mm dikdörtgen sürücüleri ile sağlıyor. Frekansların tepki ve seviyesini sorumsuz ve maksimum bir şekilde sunmak için de bu işitsel kapasite akustik olarak iskelete entegre edilmiş durumda. Yani telefonun kendi stereo hoparlörlerinden muazzam bir senfonik ses elde ediliyor. Ayrıca kullanıcı nerede olursa olsun istediği her an avantaj ve hizmetlere ‘ Vertu Tuşu’ aracılığıyla ulaşabileceği gibi, içindeki bilgileri ve kullanıcıyı koruma adına geliştirilmiş olan Vertu Certainty tüm isteklere cevap verecek nitelikte tasarlanmış.

Bu telefon tamamen el işçiliği ile yapılıyor. Öyle ki her bir VERTU TI İngiltere’de bulunan Vertu’ nun Hampshire’ deki ileri teknoloji merkezinde üretiliyor. Üstelik tek bir zanaatkâr tarafından tamamen elde üretiliyor. Ardından tutulduğu zorlu test sürecinin ardından yine o usta tarafından garanti edilerek ve imzalanarak, dünya çapındaki 500’ü aşkın mağazaya gönderilerek, sahiplerini bulması sağlanıyor.

Vertu

Vertu

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. değişikliği severim fena olmamış hrp aynı markaların pisayada olmazsı iyi olur