AnasayfaAöf › 2013 Aöf Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2013 Aöf Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Aöf güz dönemi sınav sonuçlarının açıklanmasını biz öğrenciler hala heycanla bekliyoruz. Aöf final sınav sonuçlarının tahmini olarak bir ay sonra açıklayacağını söylentiler arasında. Tabi ki net tarih belli olmuyor. Vize sonuçları, söylendiğinden erken tarihte açıklanmıştı.

Aöf güz dönemi final soruları 14 şubat perşembe günü açıklanması bekleniyor. Aşağıda verdiğimiz linkten sınav sorularını görebilirsiniz. Bu sayede sınav puanınızı hesaplaya bilirsiniz. Aöf sınav sorularına ulaşabileceğiniz link;

“http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr” Bu linki adres çubuğunuza kopyalıyarak sınav sorularına ulaşabilirsiniz. Önce TC kimlik numaranızla alakalı giriş istiyor. Tc kimlik numaranızı yazdıktan sonra ilgili bölümünüzü ve dersinizi seçebilirsiniz.

Şu yorumumuda eklemeden yapamıcam. bütünlemelerin kaldırılması hepimiz için çok kötü olduğunu düşünüyorum. Farklı yorumlarınız varsa konunun altına yorum yapabilirsiniz.

aöf sınav soruları

aöf sınav soruları

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.