AnasayfaTeknoloji › En Büyük Lazer Yazıcısı 3d Yakın Zamanda Görücüye Çıkıyor

En Büyük Lazer Yazıcısı 3d Yakın Zamanda Görücüye Çıkıyor

İş yerleri, firmalar, okullar ve bu örnekleri sırlamak istediğimizde birçok yer bilgisayarın gelişmesi ile yazıcıya da gereksinim duymaya başladılar. Çünkü bilgisayar ortamı bilgi akışında en önemli araç ve bizler tüm bu bilgileri oturup saatlerce yazmak yerine kolaylıkla elde edecek bir yol ararız. Yine internetin nimetlerinden biri olarak yazıcılar bu ışıkta ilgiye şahit oluyor. Evet, birçok model var ve bizler hangi teknolojik harikayı almak için harekete geçmeliyiz.

Düşündüğünüz kadar zor değil. Hadi bir göz atalım yeni ürüne.

 Elbette ilk olarak yazıcı alıcılar tarafından önemli olan ucuz olması ikinci sırada buna ek olarak kalitesi ve son olarak hızlı olması var. Tüm bunları bir arada barındıran bir yazıcı çok fazla talep ile karşılaşabiliyor. Burada dikkati 3D yazıcılar çekiyor çünkü bu yazıcılar kalitesi ve hızı ile gözleri doldururken ucuzluğu ile de istekleri karşılıyor. Bu ürün 2018 yılında satışlara hazırlanıyor. GE’nin en görkemli lazer-toz 3D yazıcısı sizler karşısında büyük yenilikler ve kalitesi ile büyük ilgiye şahit olacak. Bu yazıcı birçok alanda tahmini zor olan alanlarda dahi işimizi kolaylaştıracak. Bu lazer çok ince toz metallerini bir araya getiriyor ve bu yönü de beklenen tozu bir kerede toplama kapasitesine sahip olacak. Bu makine ilk olarak başka alanlarda kullanılacak ancak daha sonra istenilen ürüne hizmet edecektir. Yeni yılda bu ürün ile kalitenin doruklarını yaşayacak olan müşteriler şimdiden kendilerini bu ürüne hazırlıyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>