AnasayfaGenel › Fazlalıklarından Kurtuldu Ama Sızdırılmaktan Kurtulamadı

Fazlalıklarından Kurtuldu Ama Sızdırılmaktan Kurtulamadı

Samsung yeni tasarımları ile teknolojiye yön veren ve büyük bir kullanıcı kitlesine hitap eden bir marka haline geldi. Samsung’un NOTE serisi de bu farklılıktan nasibini almış gibi duruyor.

 Peki Galaxy Note 8 kullanıcılarına ne gibi özellikler sunuyor?

Geçtiğimiz günlerde Galaxy NOTE 8’in portatipi sızdırıldı ve bazı özellikleri ilk görüşte kullanıcılarının dikkatini çekti. Galaxy NOTE 8 fazlalıklarından kurtulmuş gibi duruyor…  Galaxy NOTE 8’in çok ince bir çerçeveye sahip olması ise S8 Plus modelinin daha büyük bir modeli izlenimi yaratmakta. Ayrıca Galaxy NOTE 8’e bütünleşmiş edilmiş çift kamera da kullanıcılara daha yüksek bir kamera deneyimi yaşatacağının göstergelerinden. Galaxy NOTE 8 ile getirilmesi beklenen bir diğer özellik ise NOTE serilerinin vazgeçilmezi haline gelen S PEN olacak gibi duruyor. Galaxy NOTE 8 tasarımı ve teknik özelliklerinde değişime giderken S PEN’i de unutmamış gibi. Tamamen yenilenmesi beklenen S PEN ile ekrana dokunulduğunda titreyeceği de söylentiler arasında yer almakta.

Galaxy NOTE 8’i diğer Note modellerinden ayıracak özellik sadece çift entegreli kamera ve S PEN de geliştirilecek olan özellikler değil. Parmak izi okuyucusunun da direk olarak ekrana entegre edilmiş olması Galaxy NOTE 8’in önemli özelliklerinden. Galaxy NOTE 8 sızdırılan konsepti ile önceki NOTE sürümlerini aratmayacak özelliklere ve tasarıma sahip olsa da tasarımında S8 Plus ile aynı hatlara sahip olması da Samsung için bir dezavantaj oluşturması beklenilmekte.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>