AnasayfaTeknoloji › SAMSUN EDGE SERİSİ

SAMSUN EDGE SERİSİ

Samsung her geçen gün biri birinden farklı özelliklere sahip olan telefonları ile dikkatleri çekmektedir. Her an üretilen bu telefonlar bir yandan iç özellikleri ile bir yandan da dış özellikleri ile değişiklik göstererek adeta telefon hastası denilecek kadar düşkün olan kişileri çekme konusunda büyük oran ile başarılı olmaktadırlar. Son zamanlar içerisinde üretilmesi sağlanılan S serisi adeta gencinden olguna ya da yaşlısına kadar herkesin elinde olurken rahat bir kullanımı olan telefonlar olmaktadır. Oldukça şık tasarımlarda olan modellerin de olması genç kızların ya da erkeklerin de kendi istekleri şekillerde telefonlara sahip olması konusunda önemli bir detay olmaktadır. S6’dan sonra çıkmaya başlayan edge serisi de herkesin gönüllerinde büyük bir etki oluşturmaktadır. İçerisinde olan özellikleri adeta saymak ile bitmeyecek modellerden bir tanesidir. Her ne kadar iç özellikleri oldukça güzel olsa bile kullanım açısından bir hayli zor olmaktadır.

S edge serisi kenarları bombeli yani dışa doğru eğik bir şekilde yer alır. Normal telefonların ekranları düz olurken bunlarınki değildir. Bu durum da ekranların daha pahalı bir hale gelmesine neden oluyor. Kırılma ya da çatlama gibi durumlar pek meydana gelmese bile iç ekran içerisinde çatlamaların meydana gelmesi dikkatleri çekebiliyor. Bunun için de adeta telefonun yarısı kadar para ödenecek olmasından dolayı S serisi alınıyor olsa bile edge serisinden uzak durulması gerekir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>