AnasayfaTeknoloji › Samsung Orbis Tek Kelime İle Mükemmel

Samsung Orbis Tek Kelime İle Mükemmel

Giyilebilen teknoloji firmaların rekabetiyle birlikte son hızla gelişmeye devam ediyor. Bu rekabete katılan Samsung yine diğer firmalardan öne çıkmayı başarıyor. Project Orbis olarak da bilinen bu cihazın MWC 2015’de tanıtılacağı düşünülüyor. Samsung’un bu harikasının özellikleri şimdiden yankı uyandırdı. Bu saat tamamen yuvarlak bir ekranla tüketiciyle buluşacak. Görselden de anlaşılacağı üzere zarif ve şık bir görüntü amaçlanmış. Aynı zamanda bu ekran tamamen kullanılabilir olacak.

samsung orbis

Samsung Orbis Özellikleri

Henüz tanıtılmadan adından söz ettiren Samsung Orbis’in android kullanıcıları tarafından yoğun ilgi göreceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bu ürünün özelliklerine detaylı bir göz atalım.

  • Tizen İşletim Sistemi
  • Döndürülebilir Ekran
  • Kablosuz Şarj İmkânı
  • Müzik
  • Alarm

Kıyafetlerinizi Tamamlayacak Şık Bir Görüntü

Tasarım olarak oldukça şık ve zarif bir görüntüye sahip olan cihaz kıyafetlerinizle de güzel bir uyum yakalayacak. Ana ekranda şarj durumu, parlaklık, bluetooth gibi özelliklerin olması işinizi kolaylaştıracak. Kablosuz şarj özelliği en büyük avantajlarından biri. Bu özellikle herhangi bir kablolu bağlantıya gerek kalmadan saatinizi rahatlıkla şarj edebileceksiniz. Ayrı bir döner tasarım başlığına sahip olduğu için işlemlerinizi bu başlığı sağa sola döndürerek kolay bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız. Büyük olasılıkla diğer telefonlarla da uyumlu olacağı düşünülen Samsung Orbis, diğer saatler arasında bunu bir strateji olarak kullanacak.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. samsung orbis android kullananlar çok begenecek gibi gözüküyor.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>