AnasayfaMobil Cihazlar › Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak

Iphone 7 Ne Zaman Çıkacak

iphone 7 ne zaman

iphone 7 ne zaman

IPHONE 7

Ateş ile,şekiller ile,kuşlara taktığımız mektuplar ile iletişim sağladığımız o günler yerine önceleri telgraf ya da posta yollu mektuplar geldi sonraları ise ankesörlü telefonlar ve onu da takiben ev telefonları çıktı.Şimdilerde ise cep telefonu denilen icat sayesinde herşeyimizi yapar olduk.Tüm Dünyanın tek ortak derdi varmışçasına;dört gözle sıradaki teknolojik devrimi bekler olduk.Yıllar önce telefondan bile bir haber yaşayan bizler bir anda herşeyimizle entegre olmuş bir halde gelecek teknolojiye ayak uydurmaya başaldık.

IPhone 7  ne kadar olacak?

IPhone 7‘ nin teknik özellikleri neler olacak?

Iphone 7 piyasaya ne zaman çıkacak?

Biz de tüm kullanıcılar gibi iPhone 7’nin fiyatı,teknik özellikleri ve zamanı noktasında en az  sizler kadar heyecanlıyız ve yeni iPhone konusunda perde arkasında nelerin olup bittiğini merak ediyoruz ve sizin için araştırmamızı yapmış bulunuyoruz.

iphone 7

iphone 7

Yeni Iphone 7 teknik özellikleriyle fazlasıyla can yakacak.

Şarj Etmek Daha Kolay,’’Kablosuz Şarj’’ Farkı İle

Daha öncesinde Androidsürümlerde gördüğümüz şarj etme alışkanlığının değişmesi uygulamasına göre,kablosuz şarj sırasında,varolan  kablo olmasa da cihazın şarj pedi ile temasta kalması elzem bir durumdur.Konu olan bu sürümde ise kullanıcı tanıtılacak ölçütte ki,Apple’ın uzun mesafede kablo gerektirmeyen şarj etkinliği üzerinde mesai harcandığını gösteriyor. Bu durumuda tıpkı kullandığımız kablosuz internet modemleri gibi bir teknikle kaullnıcıya sunulması bekleniyor.

Iphone 7’de Pil Ömrü Daha Gelişmiş

Telefonlar ilk çıktığında 10 gün şarj kullanmadığımız günleri hatırlıyorum ama artık o günler tarihte kaldı. Neredeyse prizlerin başında yatacak hale geldik buna karşılık telefon piyasası birbiri ile yarışıyor. Android, bu konuyu dikkatle irdeleyip yeni bir çözüm ile piyasaya atıldı ama Iphone’ların pil dayanımları ala iyileştirilebilir seviyede tutunuyor.Ayrıca Android telefonlar sahip olduğu en yeni donanım birimleri sayesinde daha az güç kullanıp, olağanüstü performans sergilerler.Belki de yarışta galip gelmek içindir ki,Apple daha az güç harcayan bir işlemciyi yeni sürümünde kullanmakararı almıştır.

iphone 7 ne zaman çıkıcak

iphone 7 ne zaman çıkıcak

Safir Kristal Cam Ekran İle Farklı Bir Soluk

Apple yeni tasarımları ile sürekli dikkatleri üzerine çekti ve henüz çok eski olmayan iPhone 6 modelini piyasaya sürerken cam ekranın kullanılacağı söylentileri sadece söylenti olarak kaydedildi. Ve görünüşe göre, birçok iPhone kullanıcısının iPhone 6 için olumsuz eleştirisinin başında kolay çizilebildiği şikayeti vardı.Bunun üzerine Apple çareyi safir cam üreten bir şirket ile anlaştı ibareleri söylenmeye başlandı.Artık bu son sürümle birlikte safir kristal cam ile Iphone 7’nin yeni bir bakış açısı getireceğine inanılıyor.

Ekran Çözünürlüğü Hiç Bu Kadar Mükemmel Olmamıştı

Telefonlarda da artık Full HD özelliği mevcut olup,telefon üretici firmaları bu durumu kullanıcıyla paylaşma derdine düşmüş görünüyorlar.Bu konuda çalışamlarına çok önceleri başlayan Android telefonlar akabinde rekabet ortamını kızıştıracak doğrultuda teknoloji devi  Apple’da iPhone 6 Plus sürümünde ilk defa Full HD uygulamasıyla gündeme geldi.Bundan kaynaklı önümüzdeki sezon kullanıcı ile buluşan I phone 7 ‘de Quad Hd Modeline sahip olması şiddetle bekleniyor.

Farklı Bir Dış Gövde

Teknolojinin olmazsa olmazıdır aslında,değişime değişimle karşılık vermek ve değişimin olmazsa olmazı ortam şartlarına uyum göstermek.Son yıllarda gerek teknolojik gelişimler gerekse de planlanan teknolojik çarelerden kaynaklı piyasada su geçirmez dayanıklı kalama ile üretilen bir çok telefon görürüz. Apple’ın bu teknolojik gelişmeler nezdinde iPhone7 modelinde su geçirmezliğe haddinden fazla değer verecei söyleniyor. Söylentiler doğrultusunda,dış gövdenin su geçirmezliği yanı sıra ana devre kartları dahil su geçirmez olacak.

iphone 7 ozellikleri

iphone 7 ozellikleri

Tasarımı Bambaşka

Apple tüm tasarımları ile dikkatlerin hem merkez noktası olmuştur.Bunu yine son sürüm ve tasarım harikası olacak olan Iphone 7 ler’de de göreceğimize benziyor.Hatta aldığımız son söylemlere göre cam kaplamalalı kasalara dönüş yapan bir Iphone 7 tasarımı ile de karşılaşmamız muhtemeldir.

Pazara sürülecek yeni iPhone 7 modellerinin Eylül ayında tanıtımının yapılması,konuşulan diğer bir konu ve o güne kadar daha bir çok tüyo alırız Apple piyasası uzmanlarından.I phone 7 ile alakalı öğrendiğimiz tüm durumları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. iphone 5 var bendede 3 senedir kullanıyorum. iphone 7 çıkmasını bekliyorum değiştirmek için ama çıkıncada dünya para olacak şimdi bu. bilemiyorum ne yapsam iphone 6s mi alsam..

  2. bir önceki iphone 6 ve 6s yazılarınızda zamanı birebir tuturmuştu bu site.. ben artık kendimi bu sitedeki zamana göre ayarlamaya başladım 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>