AnasayfaMobil Uygulama › Yeni Pokemon Go Oyunu Çok Tutacak Gibi

Yeni Pokemon Go Oyunu Çok Tutacak Gibi

Benim çocukluk döneminin en fazla seyredilen ve konusunda ilk diyebileceğimiz Pokemon çizgi filmini bilmeyen yoktur. Nintendo firması daha önce Pokemon oyunun bir çok sürümünü çıkardı. Bu oyunlarında hepsi neredeyse tuttu diyebiliriz. Hatta ben bile bir çok sürümünü oynamış bulunmaktayım.

Şimdilerde Nintendo firması bu oyunun öyle bir sürümünü çıkartmaya hazırlanıyor ki, neredeyse hayallerimizi gerçek yapacak türden. Pokemon Go adı altında çıkartılacak bu sürüm, gerçek dünya ile siber dünyayı birbirine karıştıracağa benziyor. Alt tarafta konuyu biraz daha anlamanız için tanıtım videosunu yayınlayacağım.

pokemon go

Pokemon Go oyunu bana soracak olursanız tutacak. Hemde bir dönem kimsenin elinden bırakmayacağı bir oyun olucak. Oyun sadece Iphone ve Android telefonlardan oynanıyor olunacak.

Pokemon Go Oyunu özellikleri gerçeğe çok yakın olacak. Nereden bilim, cep telefonunuza yüklediğiniz bir Pokemon Go yazılımını kullanarak mahallenizdeki sokaklarınızda ki Pokemon’ları yakalayabileceksiniz. Bu sizi kendi semtinizde bilmediğiniz farklı pokemonlar aramak için yeni yeni yerlere gitmenizi sağlayacak. Hatta çok hastası olursanız dünyayı bile seyahat edersiniz diyebilirim. Sizin gibi Pokemonları olan farklı oyuncularla da, elinizdeki pokemonları çarpıştırma imkanınız bulunacak.

pokemon go plus

Hatta Nintendo firması kişiler sürekli telefona bakarak pokemon aramaktan sıkılmasın diye Pokemon Go Plus isimli yukarıdaki resimde gördüğünüz bileğe bağlanabilen bir aleti piyasaya sürecek. Bu aletin fiyatının ne olacağı konusunda şu anda bir bilgim yok fakat bu alet telefonunuza bağlanacak ve bir pokemona rastladığınız da ışık ve titreşim ile sizi uyaracak. Bence güzel bir sistem, adamlar düşünmüş elinde pokemon aramaktan insanlar sıkılır ve böyle bir çözüm yapmışlar.

Neyse fazla uzatmadan siz video ile baş bala kalın. Video’nun biraz abartılı olduğunu düşündümü söyliyebilirim ama genede çok güzel olacak bence..

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>