AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy A5

Telefonlarımızın akıllı olmasıyla birlikte piyasaya birçok yeni firma katıldı. Birbirleri içerisinde bir yarış halinde olan bu firmalardan en hızlı olanı Samsung olduğunu çıkardığı telefon sıklığına bakarak anlamak mümkün. Çıkardığı telefonlarla akıllı telefon piyasasını tabiri caizse ele geçiren Samsung firması, Galaxy S serisinden A serisine geçiyor ve üst düzey telefonunu müşterilerine sunuyor. Galaxy A5. Peki, bu telefonun özellikleri neler?

Samsung Galaxy A5 Özellikleri

  • 5 inç ekran boyutu ve 720p HD çözünürlüğe sahip SuperAmoled ekranla göz alıcı duruyor.
  • 6,7mm inceliğe sahip bir telefon olarak çıktı. 123 gram ağırlığı bulunan telefon oldukça da hafif.
  • Full HD video çekim özelliğine sahip telefonun 13 Megapiksel arka ve 5 megapiksel de ön kamerası bulunuyor. Telefonun selfie çekimlerine müsait bir ön kamerası olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.
  • Bir akıllı telefon alacağımız zaman dış özelliklerine baktığımız kadar teknik özelliklerine de bakmak gerekiyor. Galaxy A5, 2 GB Ram ve 1.2 Ghz 4 çekirdekli 64 Bit Qualcomm Snapdragon 410 işlemciye sahip bir telefon.
  • Grafik işlemcisi Adreno 306 olan telefon müşterilerini oyun keyfinden mahrum etmediğini anlıyoruz. Üstelik telefonun 2300 mAh bataryaya sahip olması da büyük bir avantaj.

samsung galaxy a5

Herkese Lazım Bir Telefon

                Özellikleri insanları memnun edecek düzeyde olan bu akıllı telefonla çoğu işinizi görebileceksiniz. İşlemcisinden grafik birimine, kamerasından bataryasına kadar her parçası titizlikle düşünülmüş bir akıllı telefon Galaxy A5

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>