AnasayfaMobil Cihazlar › One Plus One İnceleme

One Plus One İnceleme

One Plus One  telefonu akıllı telefon piyasasına yeni girmiş bir Çin malı telefon modelidir. Herkesin hem fikir olduğu bir konu direk bir Çin üretici tarafından üretilen teknolojik aletlerin kaliteli olmadığıdır. Şuana kadar One Plus One  telefonunun özelliklerine bakacak olursak bu ön yargıyı yıkmaya geldiği aşikâr.  Özellikleri ve  donanımlarına bakacak olursak piyasada android kullanan iki dev Samsung ve Lg gibi firmaların en üst seviye özellikteki telefon modelleri ile yarışacak seviyede bir telefon. Teknik özelliklerini inceleyecek olursak.

One Plus One  Akıllı Telefonu Teknik Özellikleri Nelerdir?

 • 162 gram olan ağırlığı ve 8,9 mm olan kalınlığı ile 5,5 inch ekran boyutu lansamanında oldukça hafif ve ince bir telefon ile karşı karşıyayız.
 • Full hd çözünürlük desteği de ekranı size yüksek performans için yeterlidir.
 • Dört çekirdekli  2,5 Ghz işlemcisi ile size oldukça  yüksek performans sağlamaktadır.
 • Ram hafızası ise 3 GB olarak belirlenmiştir.
 • 13 mp arka kamerası çift flaş ise destekli, ön kamerası ise 5 mp kalitesindedir.
 • Bunların yanı sıra Gps gibi Bluetooth gibi emsallerinde bulunan tüm sistemlere sahiptir.
 • Qualcomm Snapdragon 801 işletim sistemi bulunmaktadır

one plus one

 

One Plus One  Performans Testleri

                Kaliteli kuruluşlar tarafından yapılan testlerde görüldüğü üzere Samsung’un ve GL firmalarının amiral gemilerinden çok daha fazla avantajlı bir modeldir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

7 Yorum.[Yorum yazın]

 1. bu akıllı telefonu denemek lazım

 2. Teknolojik gelişme ile birlikte karsımaza cıkan teknoloji hepimizi oldukca şaşırtmaktadır. Her sektör kendi alanı dogrultusunda teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken, freeled elektronik olarak içinde bulunduğumuz led tabela kayanyazı ve led ekran sektöründe teknolojiyi takip edebilmek cok zor hale geldi.

 3. elinize sağlık one plus one hakkında bu tarz detaylı bir inceleme arıyordum. teşekkürler.

 4. led tabela

  güzel şirket ve çalışanlar için telefon almayı düşünüyorum. bu güzel bir altarnatif olabilir

 5. güzel bir anlatım olmuş orta bütçeli düşünenler için tercih edilebilir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>