AnasayfaMobil Cihazlar › LG G3 Stylus İnceleme

LG G3 Stylus İnceleme

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte akıllı telefonlarda da büyük değişim ve gelişime gidilmektedir. Bu değişimlerin başında şüphesiz işlemcileri gelmektedir. İşlemciler bir telefonun hızını ve iç kalitesini etkileyen en önemli faktördür. Sonrasında ise dış yani donanımsal özellikleri gelmektedir. Günümüzde artık telefonların ekranlı büyümekte, çözünürlükleri artmakta, kamera pikselleri artmakta ve bazen de yanlarına aksesuarlar konulmaktadır. LG firması daha önceki telefonlarında olmayan bir aksesuar ile karşıma çıkıyor. Akıllı telefon kalemi bazı diğer firmaların daha önce çıkartmış olduğu bir şeydi. LG firması son model telefonu G3 e kalem koyarak LG G3 Stylus adlı modelini piyasaya sürmektedir.

LG G3 Stylus

LG G3 Stylus Teknik ve Donanımsal Özellikleri

  • 5.5 inç 540X960 ekran çözünürlüğü
  • 13Mp arka ve 1,3MP selfie kamerası
  • 149,3X75,9X10,2 milimetre ölçülere sahip.
  • 1 GB Ram
  • 1.3 GHz hızında 4 çekirdekli Cortex A-7 işlemci
  • Mali-400MP2 grafik işlem birimi

Önceki Modelleri İle Karşılaştırma

                LG firmasının Stylus dan önce çıkardığı telefonlara bakacak olursak, bu telefon o çıtaya erişmediğini söyleyebiliriz. G3, G2 gibi üst düzey telefonlar dan sonra çıkan bu telefon çıtayı yükseltmek için çıkarılmış bir telefon değil. Bu telefon bizlere uygun fiyatla akıllı telefon alınabileceğini göstermektedir.

Fiyat performans penceresinden baktığımızda iyi bir telefon olan Stylus, yanındaki kalemi ile de zarif ve şık tasarımına ayriyeten bir zariflik bir şıklık katmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bu Android sevdamız bitmedi bitmeyecek gerçekten güzel telefon.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>