AnasayfaGenel › Akil İnsan Ne Demek

Akil İnsan Ne Demek

Akil İnsanAkıllı, zeki, sözü diğer insanlarca dinlenen, aklı başında kişilere verilen isim olarak günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere günümüzde terör örgütleri ve bunların eylemlerinin engellenmesi için çözüm önerisi tasarısı oluşturulmuş ve halktan seçilmiş olan ünlü kişilerin, sözü dinlenen, fikirlerine önem verilen kişilerden oluşturulmuş bir topluluk olarak karşımıza çıkan akil adam projesi geçtiğimiz günlerde yürürlüğe girmiş ve bölge böle Türkiye dolaşılarak bilgi ve durumların anlatılması hedeflenmiştir. Bu seçilen insanların; zeki, akıllı, yaşı itibarı ile tecrübeli, yaklaşım ve çözüm önerilerine önem verilen, yaratıcı, sayılıp, sevilen parmakla gösterilen insanlar olduğu büyük bir aşikardır. Akil adam felsefik düşünen, ileri görüşlü olan insanlara da verilen bir unvan olarak geçmişten günümüze gelen ve aklına güvenilen insanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde terör probleminin çözümü için kurulmuş olan ve çalışmalarını bu yönde devam ettirmeye çalışan akil adamlar grubu bu işlerini pek de kolay yürütememektedirler. Akil insanın tüm bu özelliklerin yanı sıra dinine de bağlı bir adam olması geçmişte bu adamlar için konulan kurallar arasında yerini almaktadır. Eskiden olduğu gibi şimdide felsefeden, bilimden, dine bütünlükten biraz da olsa anlamak şarttır. Gerçek akil insanlar din üzerine de söz söyleyebilen ve insanları doğru yola yöneltmeyi kendilerine her daim görev edinen kişilerdir. Aynı zamanda akil insanlar büyük bir vatanseverdir.

akil insan ne demek

akil insan ne demek

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.