Anasayfainternetinternetten para kazanma › Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanma

İnternetten para kazanmak aslında birçok kişinin duyduğu ama tam olarak bilmediği bir konudur. Size daha önce yazdığımız “internetten para kazanma” konusunda anlatıldığı gibi birçok farklı yöntem vardır ve bu yöntemlerden birisi de anket doldurarak para kazanmadır. 5-10 dk. içerisinde anket doldurarak para kazanmanız mevcuttur. Peki, internetten anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı

Bu sorunun cevabı tam olarak evet’tir. Yalnız dikkat edilmesi gereken en önemli husus; anket doldurarak ayda binlerce dolar kazanacağını vadeden dolandırıcılardır. Bu yöntemle internetten para kazanmanız mümkündür ancak çok uçuk rakamlar insanları dolandırmaya yönelik gerçekçi olmayan vaatlerdir. Aylık internet faturanızı ödeyebilecek kadar para kazanmanız mümkündür. Bunun dışında hiç kimse anket doldurarak ayda 1000 $ kazanamaz. Yani size boş vaatlerde bulunan anket sitelerine aldanmayın.

Anket Siteleri Neden Var?

Anket siteleri, büyük firmalar için hedef pazar belirlemede oldukça önemlidir. Firmalar her yıl büyük paralar harcayarak insanlar hakkında belli bilgilere ulaşmaya çalışıyor. Böylece kendilerine potansiyel müşteri belirleyebiliyorlar. İşte bunun için de sahada yapılan anket çalışmalarının yanında internet üzerinden de anket çalışması yaptırıyorlar. Bunun için de belli bir miktarda parayı anket dolduran kişilere veriyorlar.

Anketten Para Kazanmak

Anketten Para Kazanmak

Anketten Para Kazanma

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır

Anket başına 0.50 $ kazanabileceğiniz gibi bu fiyat anketin uzunluğu ve cinsine göre 1-2 $’ı da bulabilir. Günlük hesabınıza 2-3 anket geldiğini varsayarsak aylık yaklaşık 80-100 TL civarında para kazanabilirsiniz. İnternette anket sitelerini araştırarak bu sitelere üye olabilir ve anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>