AnasayfaGenel › arkadaşlık

arkadaşlık

arkadaşlık kelime anlamı dudaktan cıktıgı kadar basitmi acaba arkadaşlık denince aklınıza ne geliyor  gercek samimi dost dert ortagı bir insana güveniyorsanız dert ve sevincinizi onunla paylaşıyorsanız arkadaşlıga ilk adımı atmışsınız demektir başlarsınız arkadaşlıgın temelini hazırlamaya temeli saglam olan arkadaşlık,tan korkulmaz can yoldaşı dert ortagı dost,lugun başlangıcı yanlış yollarda yuruyorsanız size yanlış yolda oldugunuzu anlatmaya calışan kişi arkadaştır başının sıkıştıgı an yanında olan kişi arkadaştır iyi gününde kötü gününde yanında olan kişi ve kişiler arkadaştır derdine derman olmaya calışan kişi arkadaştır arkadaşımızı iyi secmeliyiz güzel yolda yürümemizi saglayan kişi arkadaştır kötü yolda yürümemize sebep olan kişi sahte arkadaştır arkadaşımızı iyi secmeliyiz.

Arkadaş resimleri

Arkadaş resimleri

zp8497586rq
Etiketler:
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.