AnasayfaTeknoloji › HTC’ den Telefona Telefon

HTC’ den Telefona Telefon

HTC-J-Butterfly-Press-01-580-90

Android mobil işletim sistemi ve akıllı telefonlar teknolojisinde oldukça başarılı çalışmalar ortaya koyan HTC firmasını kalitesini her alanda göstermeye devam etmektedir. HTC akıllı telefon sektörüne yön verirken aynı zamanda da farklı projeler ile insanların ihtiyaçlarına en iyi çözümler sunabilecek farklı modellerde telefonlar üzerinde çalışmaktadır.

En son olarak üzerinde çalışmakta olduğu telefonu piyasaya süren HTC firmasının piyasaya sürmüş olduğu bu son model farklı telefon oldukça ufak boyutlara sahiptir. HTC firmasının tüm dünya genelinde piyasaya sürmüş olduğu bu ufak telefon hiç de kullanıcıların görmüş olduğu kadar basit bir telefon değildir. HTC firmasının piyasaya yeni sürmüş olduğu bu ufak telefon bir televizyon uzaktan kumandasını çağrıştıracak görsel niteliklere sahiptir. HTC firmasının bu son model telefonun benzerlerinden olan en önemli farkı eski tip telefonlara benzemekte olan tasarımı değildir. Bu telefon, beş inçlik ekran özelliklerine sahip dev akıllı telefonlardan bir tanesi olan HTC Butterfly ile birlikte gelecek olan ikinci telefon modelidir. Tek başına herhangi bir işe yaramayan, SIM kart girişi bile bulunmayan cihaz, Bluetooth üzerinden HTC Butterfly ile bağlantı kuracak ve ikinci bir telefon işlevi görecektir.

Böylece tüm dünya genelinde telefon kullanıcıları telefonlarını çantalarından, ceplerinden çıkarmak mecburiyetinde kalmadan, masanın üzerinden kaldırılmadan telefon görüşmesi yapabilme olanağına sahip olacaktır. HTC firmasının hangi sebepten dolayı bu niteliklere sahip bir telefon modeli tasarladığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

HTC firmasının bu niteliklere sahip olan bir telefon modelini piyasaya sürecek olması konusunda pek çok farklı fikir ortaya atılmaktadır. Tüm dünya genelinde bu konuda en yaygın olan ve en gerçeğe yakın olan neden olarak HTC Buttefly akıllı telefonun devasa boyutları yatabildiği ortaya atılmaktadır. Belki de HTC firması bünyesinde bulunan tasarımcılar kullanıcıların beş inçlik ekran kapasitesine sahip olan telefonu kulaklarına götürmekten çekinebileceğini düşünmüş olabilir.

Tüm dünya genelinde sadece Çin pazarı içerisinde üretilecek telefon modeli, yaklaşık olarak 1300 Türk Lirası ortalaması ile akıllı telefon piyasası içerisinde satışa sunulması beklenen HTC Butterfly akıllı telefon modeli ile beraber olarak ücretsiz bir şekilde kullanıcıya sunulacaktır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>