AnasayfaGenel › Ter Kokusunu Gideren Kozmetik Ürünleri

Ter Kokusunu Gideren Kozmetik Ürünleri

Sıcak yaz günlerinin bize ne hoş bir hediyesi değil mi terlemek! Evet maalesef katlanmamız gereken bir gerçek olarak çıkıyor terlemek karşımıza. Terlemek vücudumuzun çok iyi bir sistemi aslında. Çok faydalı olabilir fakat bazen dayanılmaz olduğu doğru. Evet belki terlemenin önüne geçmek çok da mümkün değil. Bazı yöntemlerle azaltılabilir fakat tamamen yok etmek mümkün değil ve gereksiz ve yanlış. Bunun yerine etkilerinden kurtulabilir. Mesela ter kokusu! Belki de bizi terlemekten fazla rahatsız eden bir durum.

Şanslıyız ki günümüzde birçok kozmetik şirketi ter kokusunu önlemek için birçok kozmetik ürün üretiyor. Bu ürünlerin başında hiç şüphesiz deodorantlar geliyor. Envai çeşidi bulunuyor bu ürünlerin. Birkaç tanesinden bahsetmemiz gerekirse:

Ter Kokusunu Engelleyen Ürünler

Rexona bu konuda gayet başarılı. Rexona’nın 7/24 etkili olduğunu savunduğu deodorantını kullanabilirsiniz.

Diğer bir iddialı kozmetik şirketi olarak karşımıza NIVEA çıkıyor. NIVEA’nın deodorantı gerçekten ter kokusu engellemede çok başarılı. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Elbette terlemeyi engellemiyor fakat ter kokusunu önlemede bir harika.

AXE, SHE gibi marketlerde de bulabileceğiniz birçok ürün daha var tabi ki. Bu çeşitlilik içinde size düşen karar vermek oluyor sadece.

Deodorantların yanında kullanabileceğiniz başka bir ürün olarak karşınıza Roll-On lar çıkıyor. Aynı şekilde birçok markanın roll-on’unu kullanabilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>