AnasayfaOyunlar › Dead Sky İncelemesi

Dead Sky İncelemesi

Dead Sky İncelemesi
Muhteşem senaryosu ile aklınızı başınızdan alan Dead Sky oyunu fark yaratmayı da başarmıştır.
Ama Dead Sky senaryoda tek eksiklik bana göre korkuyu sağlayamamış olmasıdır.
Genellikle korku oyunlarında zombiler birden çıkınca korkarsınız ama bu oyunda öyle korkacak bir şey yok maalesef.
Oyun kuş bakışı olması biraz kötü olmuş diye düşünüyorum.
Ayrıca oyun menüsüne geldiğinizde oyun ile uyuşmayan bangır bangır çalan müzikleri göreceksiniz,oyun içeriğinde ise kıvrımlı yollar ve yol boyunca karşınıza çıkabilecek düşmanlar sizi zorlayabilir.

 

Oyun senaryosunu biraz daha ayrıntılarına girersek oyun zombilerle dolu bir lağımda başlıyor eşit zamanda saldırdıkları için ne heyecan ne gerilim var.Silahlar size zombilerden düşmekte bu nedenle tasarruflu bir şekilde mermi kullanmanızı tavsiye ederim ve bazen zombilerden ağır silahlar düşmekte,Ancak büyük zombiler geldiğinde o silahlar işinize yaramayabilir.
Oyun bitirdikten sonra çoklu oyuncu modu oynayabilirsiniz fakat çok büyük bir hayal kırıklığı ile “bağlantı başarısız”hatası almaktasınız oyuna girmek için oda bulabilirseniz çok şanslısınız demektir.
Çoklu oyuncu modunda bir amaç yok ne kadar zombi öldürürseniz o kadar iyi olacak ancak cephane yetersizliği sizi sıkabilir çünkü cephane sınırlı ve silah saklama gibi bir özellik bulunmamakta.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>