AnasayfaMobil Cihazlar › Motorola’nın Amiral Gemisi Moto X

Motorola’nın Amiral Gemisi Moto X

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonlarında gözle görülür bir şekilde gelişme yaşanmıştır. Teknolojiyi yakından takip eden cep telefonu firmalarından olan Motorola piyasaya sürdüğü telefonlar ile her daim adından bahsettirmektedir.

moto x

Motorolo Moto X Sayesinde Farkınız Olsun

Moto X bünyesinde bulundurduğu özellikler ile güncel amiral gemi modelleri ile bir rekabet halinde olacaktır.

Motorola Moto X Özellikleri

  • Ekranı Gorilla Glass 3 kaplama sayesinde daha sağlam ve dayanıklıdır.
  • Kullanımı kolaylaştırmak amacı ile telefonun ekran çerçevesi oldukça incedir.
  • 2 GB, 16 GB veya 32GB arttırılamayan hafıza bulunmaktadır.
  • 13 MP arka kamera ve 2 MP ön kamera sayesinde mükemmel bir kaliteye erişerek resimlerinizi ve videolarınızı çekebilirsiniz.
  • Andorid 4.4 ile çalışan cihazda Andorid L uygulaması da yer almaktadır.
  • Ek işlem çekirdekleri sayesinde yazılım özellikleri de çeşitlenmektedir.

Gelişen Teknoloji ile Hayatınız Daha Güzel Olsun

Günümüzde cep telefonu her insan için bir vazgeçilmezdir. Sizler de cep telefonunuzun gerek görüntüsü ile olsun gerek işletim sistemi ile olsun fark yaratmak istiyor iseniz Motorola Moto X tam da sizlere göre bir cep telefonudur.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>