AnasayfaGenel › HTC Desire Eye İnceleme

HTC Desire Eye İnceleme

HTC Desire Eye İle Mükemmel Selfieler Çekin

HTC üretimi yaptığı akıllı telefonlar ile her ne kadar başarılı olsa bile HTC Desire Eye ile çok farklı bir boyut kazandı. Çünkü bu son telefonu ile aslında herkesin aklına gelen ama kimse tarafından yapılmayan bir özelliği getirdi ön kamerayı oldukça yüksek yaparken aynı zamanda ön kamera için bir ilk olan flaş desteği ile karanlık ortamlarda da artık öz çekim yapabilme şansı sundu. Bunun yanı sıra suya ve toza da dayanıklı olan HTC Desire Eye tasarımı ile göz dolduruyor. Hafif oval kenarları ve belirgin hatlara sahip olmasını sağlayan kenar çizgileri ile kolay tutulan ve kullanması kolay bir telefon haline geliyor.

HTC Desire Eye inceleme

HTC Desire Eye inceleme

HTC Desire Eye Özellikleri

  • Ekran özellikleri boyut olarak 5,2 inç full hd olan HTC Desire Eye 151,7 x73,8 x 8,5 mm olan boyutları ile dikkat çekiyor.
  • 5 mm kalınlığı ve 154 gram ağırlığı ile oldukça hafif bir telefon.
  • Dört çekirdekli işlemcisi ve 2 GB ram hafızası bulunuyor.
  • Hem önde hem de arkada 13 mp led flaşlı kamerası yer alıyor.
  • Yarım saate kadar 1 metre su içerisinde çalışıyor ve tamamen toza karşı dayanım gösteriyor.

HTC Desire Eye Avantajları

                HTC Desire Eye özellikleri açısında selfie çılgınları için bir numaralı tercih olarak uzun bir süre daha gidecek diyen uzmanlar şarj süresin ise bir akıllı telefona göre daha uzun olduğunu söylüyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>