AnasayfaSosyal › Snapchat Gizli Özellikleri

Snapchat Gizli Özellikleri

Çok yaygın kullanılan bir uygulama olarak Snapchat kullanıcıları için kullanışlı özellikleri ile bizler ile birlik de bir de bunun yanın da sizlere bazı gizli olan ve çoğu kullanıcı tarafından bilinmeye yönlerini de anlatarak sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Uygulama hem mesajlaşma hem de fotoğraf ve video çekimleri için büyük ölçekte başarılı iç uygulamaları ile sosyal ağ içerisin de paylaşım çılgınlığının yaşanmasına neden olmaktadır. Bu özelliklerini ve pek bilinmeyen yanlarını sizler ile detaylı anlatım yaparak sunmuştuk şimdi gizli kalmış birkaç özelliği ile daha verimli ve bilinçli bir kullanıcı olmanızı sağlayacağız.

Uygulama ile çektiğimiz resimler üzerine yazılar yazabiliyor fakat uygulamanın da temel özellikleri içinde olan kısıtlama özelliği gibi bu yazılarımızda da belirli bir alan da kısa şeyler yazabiliyorduk bunların genişlemişi için yapacaklarınızı anlatacağız. Yazdığımız yazı için daha fazla alana sahip olabilmek için notlara girdiğimiz de bu bölümden yazmış olduğumuz yazının boşluklarını kopyalıyoruz ardından siliyoruz ve alanımızın daha geniş olması ile daha fazla alan içerisin de 3 kat daha fazla yazma alanına sahip olarak daha detaylı bir anlatım sağlamış oluyoruz.

Snapchat  gizli özelliği

Snapchat gizli özelliği için severek kullandığımız emojilerin istenildiği kadar büyüme özelliğini sizlere aktaracağız. Bunun için eklemek istediğimiz ifadeleri ile emojilerimizden biri seçip ekleme yapmamızın ardından T harfine basılı tutarak emojimizi istediğimiz kadar büyütebiliyoruz. Yazı yazdığımız yere ya da resmin üzerine koyduğumuz ifadenin üzerin de parmaklarımız ile genişleterek büyütme işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Bununla birlik de son bir gizli özelliği daha sizler ile paylaşarak yazımızı tamamlamak istiyoruz. Bu özelliğimiz de çektiğimiz resimlerimize sağ ve sola kaydırdığımız da çıkan flitlerimizin sadece birini ekleyebiliyorduk ve diğerleri için kaydetmeden bu işlemi yapamıyorduk. İşte bunun için sizlere Snapchat gizli kalmış özelliğini daha aktaracağız. Çekmiş olduğumuz resimlerimiz için eklemek istediğimiz filtre özeliğini bulduktan sonra beğendiğimiz bir özelliğin üzerine parmağımızı basılı tutuyoruz ve ardından diğer bir parmağımız ile kaydırma işlemi ile diğer bir filtre ve efekt ile fotoğrafımıza ikinci bir özellik daha ekleyerek çok daha istediğimiz bir hale getirerek hazırlama şansımız bulunuyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>