AnasayfaSosyal › Sosyal Medyanın En İyi Paylaşım Saatleri

Sosyal Medyanın En İyi Paylaşım Saatleri

Sosyal medya içerisinde eğer paylaşım yapılacak ise kişilerin hangi saatler içerisinde daha yoğun olarak giriş yaptıkları önemli bir detay olmaktadır. Bu duruma örnek verilerek ise sizlerin belirli bir saat içerisinde paylaşım yaptığınız içerik rağbet görmezken bir yandan en hareketli anlar içerisinde paylaşımlarını yaptığınız içeriklerin hızlı bir şekilde ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Bu durum karşısında en büyük etki ise kişilerin o siteleri ne amaç ile kullandıkları ile doğru orantılı olarak yerini almaktadır. Kişilerden hangi kitle o siteleri daha çok tercih ediyor ise bunların dikkat edilerek yapılması gerekecektir. Linkedin daha çok iş adamları ya da çalışan kişiler tarafından tercih ediliyor olduğu için daha çok bu adres içerisinde paylaşım yapacak olan kişilerin çalışma saatlerine dikkat ederek yapmaları önemli bir ayrıntı olmaktadır.

Google, linkedin, pinterest, facebook ya da twitter gibi ne kadar farklı sosyal hesapları var ise kullanıcıların hangi kesim olduklarına ya da hangi saatler içerisinde yer aldıklarını ön planda tutarak sağlamak önemli bir detay olmaktadır.

Bazı sosyal medya hesapları içerisinde öğle saatlerinden önce paylaşım yapılması daha uygun olurken bazılarında da öğleden sonra ya da akşam saatlerinde paylaşım yapmak ciddi anlamda önemli olmaktadır. Bu süreçlerin dikkat edilerek gerekli olan paylaşımların daha çok kişilere ulaşması konusunda önemli bir detay olmaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>