AnasayfaMobil Uygulama › Whatsapp wigdet uygulaması kullanmak

Whatsapp wigdet uygulaması kullanmak

Uygulamanın severek kullanılması ile mesajlaşma için neredeyse artık sadece tek bir uygulama kullanıyoruz ve diğer operatörlerin de binlerce hediye mesaj vermesinin başlıca sebebi olan Whatsapp yenilikleri ile telefon operatörlerini daha da zora sokacağının sinyallerini yakmaktadır. Hepimiz bu uygulama ile verimli bir şekil de mesajlaşıyoruz fakat uygulamanın güncellenmesi ile gelen mavi tık hepimize zor anlar yaşatmaya da devam ediyor. Bu güncelleştirme ile artık yanaşlıkla bir mesajı açmış olsanız bile 4 saniye kuralı ile cevap verme zorunluluğunuz olması bazen çok can sıkıcı olabilmektedir.

 

Diğer bir ortak bir sorunumuz ise telefondan oyun oynayanlar ve dizi izleyenler için ortay çıkan ileti sorunu olmaktadır. Bu sorun biz dizimizi izlerken gelen iletiler ile sürekli oyunumuzun kesilmesi ve dizimizin yarı da kalması hepimizin çileden çıktığının göstergesi olarak sorunlara neden olmaktadır. Nihayetin de bu sorun için de bir uygulama geliştirilmiş ve sizlere nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Sadece mesajlara bakmak ve cevap vermek istemesiniz bile mavi tık ile otomatik cevap vermesi ile istediğimiz elde edemeden sadece cevaplamak zorun da kaldığımız mesajlar ile zor anlarımız artık geride kalıyor ve Widget uygulaması Fobito bu sorunu bizim için kökünden çözüyor.

İletileriniz geldiğin de ekranın sağ tarafın da gelen mesajların sayısını gösteren Widget uygulaması ile tıklama yaptığınız da mesajlarınız ne kadar uzun olursa olsun sizlere tamamını gösterebilme özelliği bulunuyor ve mavi tık yanmadan bu mesajları okuma imkânınız ile istediğimize ulaşmış oluyoruz. Uygulamayı edinmek isteyen kullanıcılar Android telefonlarından store için de kolaylıkla isim aratarak bu uygulamaya sahip olabilirler. Daha sonrasın da kurulum ile popup olarak gelen mesajları mavi tık yemeden ve cevap verme zorunluluğu olmadan oynadığınız oyunu ve izlediğiniz diziyi bölmeden cevap vermek istemediğiniz sürece sizi rahatsız etmeden içeriği bilerek bekletebilirsiniz.

Gelen iletilerin ne kadar önemli olduğunu bilmediğimiz zamanlar artık geride kalıyor ve bizler daha verimli bir Whatsapp kullanıcı olarak oyunlarımızı ve dizilerimizi bölmeden istediğimiz mesajları okuyup istemediklerimizi de askıya alarak zevkimize kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Sadece whatsapp uygulamasının içinden mesajları okuduğumuz da tekrar mavi tık aktif olacaktır bu da dip not olarak bilgilerinize sunuyoruz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>