AnasayfaTeknoloji › Apple Watch ile Bildirimler Kol Saatinizde

Apple Watch ile Bildirimler Kol Saatinizde

apple watch

 

Dünyaca ünlü marka Apple, giyilebilir teknoloji konusuna da hızlı bir atak yaparak akıllı saat Apple Watch’u üretti. Herkesin bildiği üzere kalitesinden ödün vermeyen Apple, zaten kendini ürettiği ürünlerle kanıtlamıştı. Tabiî ki bu cihazda da Apple kalitesi kendini gösteriyor. Kullanıcılarına verdiği bu güven sayesinde kuşkusuz Apple Watch çok ilgi görecek. Apple Watch dikdörtgen bir şekilde tasarlanmış. Ekranı her türlü darbeye, çiziğe karşı safirden yapılmış. Gelin hep beraber bu teknoloji harikasını daha yakından inceleyelim.

Aynı Zamanda Şık Bir Kıyafet Tamamlayıcı

Görmüş olduğunuz 3 şık tasarımla Apple yine kendine yakışır bir üretim yapmış. Modeller Watch, Watch Sport, Watch Edition olarak isimlendirilmiş. Watch modeli tamamen paslanmaz çelikten yapılmış. Bu model diğerlerine göre daha resmi görünüyor. Watch Sport modelde ise daha çok günlük kullanım hedeflenmiş. Günlük kullanım için üretilen modelde de alüminyum sağlam kasa kullanılmış. Watch Edition ise 18 ayar altınla kaplı ve kayışı daha zarif bir görüntüye sahip. Cihazların aynı zamanda farklı kayış seçenekleri de mevcut.

Giyilebilir Teknolojide Son Nokta

                Normal saatlerin kenarında gördüğümüz pim bu saatte farklı bir amaç için kullanılıyor. Arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalabilmek fotoğrafları büyütüp küçültmek gibi seçenekler için bu pim kullanılıyor. Led ışıklı olması güneşli ya da karanlık havalarda görmenizi kolaylaştırıyor. Bu cihaz için iki çeşit şarj şekli düşünülmüş. Biri wireless şarj bir diğeri ise mıknatıslı şarj. Yani Apple yine sizleri düşünüp oldukça kullanışlı, şık tasarımlar oluşturmuş durumda.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>