AnasayfaFobilerOtomobil › BMW X5 Security

BMW X5 Security

Dünyanın en popüler araba markalarından çıkardığı lüks otomobillerle iç çektirmeye devam eden BMW gene yaptı yapacağını. BMW‘nin sesi bu kez Rusya’dan yükseldi. Yeni otomobili modeli olan  X5 Security‘i, Moskova’daki halen devam etmekte olan fuardan duyurdu.

bmw x5 security moskova fuar

bmw x5 security moskova fuar

X5 Security lüks özelliklerinin yanısıra, güvenlik önlemleriyle baya bir ön plana çıkıyor. Zengin iş adamlarının vazgeçilmez yeni tercihlerinin BMW X5 Security olacağını söylememek ve tahmin etmemek elde diğil. Araba, Ak-47 olarak bilinen silahın mermilerinin bile geçemediği bir çelik zırha ve camlara sahip olduğu en önemli bilinmesi gereken güvenlik özelli. Tabi bunun yanında konforu, sürüş keyfide cabası.

BMW X5 security

BMW X5 security

Fuarda verilen bilgilere göre bu yeni BMW X5 Security fiyatı 300.000$ olarak belirlendi. Ayrı yandan, aracın 8 silindir ve 450 beygir gücüne sahip olduğunu ve dört çeker olduğunu söylememiz de fayda var.

Bu araba çok canlar yakar, Benden söylemesi 😉

X5 security

X5 security

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Kurşunlanmış hali arabanın çok karizma olmamış mı sizce :). Polis arabası şeklide baya bir karizma.

  2. Kesinlikle 10 numara bir alet… yukardaki arkadaşında dediği gibi kurşunlanmış ayrı bir karizma durmuş:)

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>