AnasayfaEğlence › Deliha Film Fragmanı

Deliha Film Fragmanı

deliha fragman

Yalan Dünya dizisinde “Nurhayat” karakteri ile gönlümüzde yer almış olan Gubse Özay, senaryosunu kendi yazdığı “Deliha”  isimli bol kahkaha garantili sinema filmi ile karşımızda.

Bildiğimiz gibi Nurhayat karakteri bütün Türkiye’yi  kahkahaya boğmuştu. Bir çok kişi Deliha filmi Nurhayat karakterinin devamı sanıyor ve Nurhayat yeni film diye bu filmi arıyorlar. Fakat Gubse Özay bu filimde Zeliha isminde Nurhayat’tan çok farklı olan bir karaktere bürünüyor. Hemen moraliniz bozulmasın, Zeliha karakterinin Nurhayat’tan tek farkının biraz daha varoş olması diyebiliriz. Hatta bir hayli varoş. Kahkahalarla izlediğimiz Recep İvedik karakterinin kadın versiyonu diyebiliriz.

Deliha filmi baya iddialı olarak giriyor vizyona. Yönetmenliğini Eyvah Eyvah, Döngel Kerhanesi ve Berrin Kaplanı filmlerinden tanıdığımız Hakan Aygül üslenmiş durumda. BKM film yapımcılığında çekilecek bu filmin yönetmeni olduğu kadar kadrosu da her ne kadar yeni isimler olsa da pek iddialı isimlerden oluşmakta. Çekimleri İzmir de tamamlanan film 14 kasımda vizyonda. Fazla uzatmada size 14 kasım 2014‘de vizyona girecek olan Deliha filminin fragmanıyla baş başa bırakalım.

Deliha fragman

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. gubse özay demekki hafızalarda iyi bir izlenim bırakmış gibi görünüyor.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>