AnasayfaTeknoloji › Drone Helikopter Özellikleriyle Büyülüyor

Drone Helikopter Özellikleriyle Büyülüyor

Teknolojinin Oyuncaklara Etkisi

Teknolojini gelişmesi ile oynadığımız oyuncaklar da farklı şekiller alıyor. Eskiden basit oyuncaklar ile vakit harcarken şimdi özellikleri daha geniş ve bir o kadar da eğlenceli oyuncakları kullanıyor ve vaktimizi böyle geçiriyoruz. Şimdiler de ise pilotsuz hava araçlarının çok çok küçültmüş hali olan Drone’lar sayesinde eğlenceli zamanlar geçireceğiz.

Oyuncak Drone Helikopterler

Parrot AR Drone 2.0 şimdiler daha kullanışlı, heyecanlı ve özgür. Helikopterler özel kamuflajlı kanopileri ile beraber geliyor. High Definition kamerasi sayesinde heyecana daha yakından ortaklık edebileceksiniz ve eklenen yeni özellikler sayesinde anlık hız ve yükseklik ölçümü yaparak çok daha dengeli bir şekilde uçabileceksiniz.

Drone otomatik pilot sayesinde otomatik iniş ve kalkışlar yapabilir. Kumanda yazılımı sahip olduğunuz mobil cihazın ivme ölçümünü yapar cayroskop özelliklerini kolay bir şekilde algılayarak kendi vücut hareketleriniz ile helikopteri yönlendirmenizi sağlar. Kontrolü bıraksanız dahi otomatik pilot sayesinde havada asılı bir şekilde kalır. Mobil cihazınıza AR. Drone için geliştirilen uygulamaları yükleyerek tek ve iki kişilik oyunları oynayabilirsiniz. Örneğin yakınınızdaki başka bir AR.Drone ‘a sanal ortamdan roketler göndererek onu yenilgiye uğratarak ve düşürerek oyunu kazanabilirsiniz.

Günümüz teknolojik gelişmeleri göz önüne aldığımızda bu tipte oyuncakların gündeme gelmesi ve konuşulması çok normal oluyor. Eşi benzeri henüz olmayan bu araç ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde sıkıntınızı giderebileceksiniz.

Drone Helikopter

Drone Helikopter

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>