AnasayfaEğlence › Facebook Size Özel Video Hazırlıyor, Denedinizmi?

Facebook Size Özel Video Hazırlıyor, Denedinizmi?

Facebook, onuncu yılı için size özel video hazırlıyor. Gerçekten güzel bir uygulama olmuş. Bunun adına Lock Back yani geri kilitlemek (türkçemiz de geriye dönmek de diyebiliriz) anlamına geliyor, aynı zamanda Facebook’un türkiyede  verdiği Anılarını Hatırla ismide kullanılabilir. Facebook’un böyle özel çalışmalar yapma zamanı gelmişti, hatta geçiyordu.

Bu çalışmada, kullanıcı profilinin ilk üyelik tarihinden ve ilk paylaştığı resimden başlanarak daha önce zaman tünelinde gerçekleştirdiği önemli olayları ve en çok beğenilen resimlerini güzel bir müzik eşliğinde bir dakikalık bir video oluşturuyor. İsterseniz bu videoyu profilinizde paylaşabiliyorsunuz. Bana sorarsanız Facebook bunu yaparak kullanıcılarıyla duygusal bir bağ oluşturmaya çalışıyor.

Daha henüz denemediyseniz, sizin için paylaşılan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Bazı kullanıcılarda sadece resimler çıkıyor. Bunun sebebi, Facebook bu uygulamayı eski ve aktif kullanıcıları için paylaşıyor olması. Lock Back tekrar söylüyorum güzel bir çalışma olmuş. Tabi Facebook’tan hep böyle güzel çalışmalar bekliyoruz.

lock back

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>