AnasayfaFacebook › Yeni Facebook Teşekkür Et Özelliği

Yeni Facebook Teşekkür Et Özelliği

facebook teşekkür et

Mark Zuckerberg hem WhatsApp‘a hemde Facebook‘a yeni özellikler getirmekten bıkmıyor. Facebook sosyal ağına yeni getirdiği bir özellik var fark ettnizmi. Bu özelliğin adı Facebook Teşekkür Ederim özelliği.

facebook teşekkür ederim

Peki ne işe yarıyor bu özellik? Facebook listenizdeki istediğiniz arkadaşınızda sizin için ortak bir video hazırlıyor. Hemde 2 adet versiyon yapılmış bu özelliğe. Biri arkadaşınıza teşekkür ederken, diğeri iyi arkadaşımsın tarzında bir versiyon yapıyor. Bilindiği gibi Facebook daha önce 10. yılı şerefine facebook anılarını hatırla adında özel video hazırlamıştı bizler için, ama bu anılarını hatıra videosunda biz kendi paylaşılacak resimlerimizi seçemiyorduk. Yeni Facebook Teşekkür Ederim özelliğinde, seçtiğimiz arkadaşımızla ortak resimlerimizi kendimiz alt taraftan manuel olarak hazırlayabiliyoruz. Hatta Facebook’a eklemediğimiz bir resmi bile ek olarak koyabiliyoruz.

facebookta teşekkür et özelliğiBence Mark Zuckerberg gene yapmış yapıcağını, güzel bir özellik eklemiş. Tabi bu özelliğe de mualefet olanlar beğenmeyenler illa çıkacaktır. Kim ne derse desin bence gayet güzel.

Size yeni Facebook teşekkür et özelliğine alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yeni Facebook Teşekkür et özelliği

facebook teşekür ederim özelliği

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>