AnasayfaFacebook › Facebook’da Reklamınızı Yapın

Facebook’da Reklamınızı Yapın

Gelişen günümüz teknolojisinde facebook olarak bilinen hayatımızda yer etmiş olan sosyal paylaşım firması geliştirdiği teknik ve programsal gelişimlerle günden güne reklam alanında ve kişisel gelişim konusunda oldukça gözleri üzerinde toplamayı başardı. Sadece reklam için oluşturduğu kampanyalar sayesinde hem sizler için hem facebook için para kazanmanın kolay yöntemlerini ortaya çıkaran firma reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek bizlere reklam yapma avantajını cüzi bir fiyata veriyor. Sizde isterseniz bir sayfa, grup veya favori arkadaş listenizi oluşturarak firmanın bu avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bunun için geniş bir arkadaş kitlenizin olması şart. Sadece bir sayfada milyonları barındırarak reklamınızı çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Facebook Grup Oluşturma

Öncelikle kaliteli bir mizahınızın olduğundan emin olun komik ve ilgi çekici paylaşımlar her zaman avantaj sağlar. Yaptığınız işle alakasız o kadar çok şey paylaşacaksınız ki geniş bir kitleye seslenmelisiniz. Sadece yaptığınız işler ile ilgili paylaşım yaparsanız kendi kitlenizden başka kimseye seslenme şansınız olmaz. Her daldan paylaşımlar yaparak sizin yaptıklarınızı sizin yaptığınız işle alakası olamayanların bile görebilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı işlemi bir grup oluşturarak ta yapabilirsiniz. Bu sizin yararınıza olacaktır. Facebook Grup oluşturmanın en büyük avantajı eklediğiniz kişilere direkt olarak paylaşımlarınızın gösterilmesidir. Paylaşımlarınızı grubunuza eklediğiniz kişilere istemsiz olarak bildirim göndertebilir onların daha kolay görmelerini sağlayabilirsiniz. Ta ki o kişi grubunuzu terk edene kadar.

Sizin her paylaşımınızda grubunuzdaki tüm kişilere bildirim gönderileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bunu kontrol etmek sizin elinizde mizah oranı yüksek paylaşımlar yaparak grubunuzdaki kişileri kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Sizde hemen bir grup oluşturarak hemen firmanızın ya da kendi şahsınızın fanlarını bir Facebook grupta toplayarak reklamınızı ücretsiz olarak yapmaya başlayın. Reklam yapmanız için diğer bir yöntem çok tutulmasa da arkadaşlarınızın gönlünü en iyi şekilde almaya yarayan favori arkadaşlar grubudur. Bir favori grup oluşturarak arkadaşlarınızı favorilere ekleyip onların değerli olduğunu gösterebilirsiniz. Bu yıldızdan kurtulmaları sadece sizin elinizde bu favori gruptaki arkadaşlarınızı sayfanıza ya da grubunuza ekleyerek çok daha rahat bir kitle toplayabilirsiniz. Sadece facebook ’un  size sunduğu avantajları değerlendirerek ücretsiz reklam yapma şansını kaçırmayın.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>