AnasayfaMobil Cihazlar › Iphone 7 veya Iphone 6 s Ne Zaman Çıkar

Iphone 7 veya Iphone 6 s Ne Zaman Çıkar

iPhone 6s

Bundan aylar önce şu yazımızda sizin için Iphone 6 çıkış tarihini tahmin etmiştik. Neredeyse tahminlerimiz  birebir doğru çıktı. Bu sefer Apple‘nin iphone 7 ne zaman veya Iphone 6 s ne zaman çıkacak onunla ilgili tahminlerimizi sunacağız. Eminim şimdiden bunu merak edenler vardır aramızda.  Iphone 7‘den önce beklediğimiz model iphone 6s olacak. Tabi Apple Micrasoft gibi bir süpriz yapmazsa. Bilindiği gibi  Micrasoft, Windows 9’u atlayıp Windows 10 ‘u çıkardı. Apple’de rakiplerini ve müşterilerini şaşırtmak için bu şekilde bir taktik uygulayarak Iphone 6s‘yi atlayıp, direk Iphone 7 yada daha farklı bir ismi olan bir model adı çıkarabilir. Ama başına iphone ibaresini koyacağından emin olabilirsiniz.

Biz genede iphone 6‘dan sonra çıkacak modelin adının, Iphone 6 s olacağını düşünüyoruz. Peki o zaman iphone 6s ne zaman çıkacak?

Dikkat ederseniz Apple 7 ile 9 ay aralığında yeni modelini çıkartıyor. Yani bana göre 2015 yılının haziran yada temmuz aylarında Iphone 6 s çıkacak. Tahminimce şubat mart aylarında söylentilerini çıkarmaya başlarlar zaten. Peki bu Iphone 6 s özellikleri ne olur. Bana sorucak olursanız iphone 6s özelliklerinde çok büyük bir fark olmaz. İşlemci biraz daha hızlanır, kamera biraz daha gelişir, yeni bir ios 9 çıkar, falan filan işte. Benim tahminim asıl büyük değişimi iphone 7‘de yaparlar. Bana soracak olursanız Iphone 7 özellikleri arasında dokunmatik olmayan telefonlar dediğimiz şekilde olabilir. İşin açıkçası henüz bu teknoloji fazla bilinmediğinden detaya girmek istemiyorum.

Ama genede dokunmatik olmayan telefonlarla ilgili bir araştırma yapıp yazdığım zaman, bu yazımda size linkini yayınlayacağım. Şimdilik hoşçakalın..

iPhone-7

Iphone 6s ve iPhone 7‘den önce iPhone 8‘in görüntüleri medyaya sızdı. Bu bize Apple’nin çıkartacağı telefonu çoktan çıkartıp, piyasaya sürmek için en uygun zamanı beklediğini gösteriyor. Iphone 8 görüntülerini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;

Iphone 8 görüntüleri

Bu Yazıma güncelleme yapmak istiyorum Iphone 7 ile ilgili bazı dedikodular çıkmaya başladı bile mesela hala herkes Iphone 7 ne zaman çıkacak sorusunu sorarken bir takım kişiler iPhone 7 özellikleri ile alakalı kablosuz şarz ve safir ekranı olacak diye dedikodular çıkardı. Gelişmeleri takip edip buradan size bildireceğim.

 

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

14 Yorum.[Yorum yazın]

 1. blogunuz çok güzel omuş yazılarınız güzel devamlı takip ediyorum

 2. […] bir çok kişi Iphone 6s ne zaman çıkacak sorusunu merak ederken aslında bir çok altarnetif ve güzel telefon olduğunu hatırlatarak bu […]

 3. […] hala iPhone 6s ne zaman çıkacak düşüne dursun. Çinliler akıllı telefon teknolojisini abarttılar. Çin’in […]

 4. […] Iphone 6s ne zaman çıkar derken iPhone 8 görüntüleri internete […]

 5. Tahminleriniz verdiniz aralıklar doğru aralıklar heycanla çıkmasını bekliyoruz. Merak ediyorum farklı ne özellik koyabilirler diye en fazla işlemci hızlanacak kameranın pikseli artıcak falan filan. Batarya meselesine çözüm bulurlarsa ozaman satışlarda gerçek patlama yaşanır..

 6. çıksa bile uçuk fiyatlı olur ben şahsen alamıyacak olmama rağmen merak etmiyor diğilimnn1

 7. iphone 7 nin çıkış tarihini iphone 6s inkini tuutturduğunuz gibi tutturacağınızı düşünüyorum.

 8. bu haber biraz eskide kalmış ama yeni versiyonunuda yayınlamışsınız teşekkürler

 9. 6s in çıkış tarihini neredeyse bilmiş tebrikler

 10. biz güncel olanı arıyoruz google buraya yönlendiriyor 🙂

 11. Uğur cansız

  sanırım önümüzdeki eylül sonu ekim başı çıkar iphone 7

 12. iphone 7 nin fiyatı 4bin lirayı bulurmu dersiniz bence bulur. Umarım kampanyalı falan gelir

 13. yukarda bi arkadaş demiş bizi aşar diye i6yı dahi alamadıkki daha i7 alalım 🙂

 14. Eylül sonu Ekim başı çıkacak diyorlar 7s için ama 4000 gibi bir fiyatı olucakmış çok uçuk ve gereksiz bir fiyat

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>