AnasayfaTurizm › KEMER

KEMER

KEMER

       kemerdeniz 1970 yıllarda küçük bir köy iken son 30 yıl içerisinde yapılan yatırımlar sayesinde ülkemizde turizm açısından vazgeçilmez bir tatil cenneti olmayı başarmıştır. Kemer’in tarihi milattan önce 700’lü yıllara dayanmaktadır. Kemer’in en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de hiç şüphesiz doğal güzelliğidir. Deniz ve ormanın iç içe olduğu bu nadide tatil yöresinde deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması Kemer’i vazgeçilmez yapan unsurlardan birisidir. Tamamen doğal plajlara sahip Kemer’de deniz oldukça berraktır. Girintili çıkıntılı koylara sahip olan Kemer’de bir çok koy bulunmaktadır. Yat limanı ile onlarca yata ve teknenin durağı olan Kemer’de tanıdık simaları görmek de mümkündür.

kemer

Kemer tarihi çok eskilere dayanması sebebi ile de tarihi mekanlara sahiptir. Kemer’e yakın olan Olympos ve Phaselis antik kentlerine rahatlıkla ulaşma imkanı vardır. Bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan Kemer’de Phalesis Sanat Etkinlikleri, Off-Shore yarışları, Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye ayağı, Kemer Karnavalı gibi etkinliler mevcuttur. Eğlence merkezi açısından da tercih sebebi olan Kemer ünlü gece klüpleriyle ve barlar sokağı diye adlandırılan sokağı ile insanların eğlenmesine olanak sağlamaktadır. Konaklama çeşidi ile de her kesimden turiste tatil yapma imkanı sunmaktadır. Kemer’de ağaç evler, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar, kiralık evler ve villalar da konaklamak mümkündür.

Antalya-Kemer

Medyadan sıklıkla duyduğumuz Kemer tatil cenneti genellikle eğlenceyi seven turistlerin tercih ettiği bir tatil beldesidir. Kemer’de tatil yapma imkanı olan insanların çevresinde yer alan Olympos ve Phalesis koylarını da gezmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Mustafa KLç

    Buypasa.c om adında yeni bir e-ticaret sitesi açılıyormuş sitede yüzlerce marka binlerce ürün kampanyalar ve avantajlar dahilinde güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>