AnasayfaMobil Cihazlar › Samsung Galaxy S3 ve Özellikleri

Samsung Galaxy S3 ve Özellikleri

GALAXY_SIII_mini_Product_Image4

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana tüm dünya genelinde büyük ilgi göre ve piyasa devrim niteliğinde yenilikler ve kapasiteler ile hızlı bir giriş yapan Samsung Galaxy S3, tüm dünyanın sınıfındaki en iyi ve en başarılı akılı telefonudur. Samsung Galaxy S3 özelliklerinden bahsedilecek olunursa oldukça uzun bir liste yapılması gerekmektedir.

Tamamen kullanıcı odaklı olarak geliştirilen Samsung Galaxy S3 kullanıcısının çok farklı alanlardaki ihtiyaçlarına pratik ve akıllı çözümler sunabilecek niteliklere sahip bir akıllı telefon modelidir. Samsung Galaxy S3 geliştiricileri tarafından akıllı kavramından biraz daha üst bir nitelikte telefonun meydana çıkabilme olanağı düşünülere tasarlanmıştır. Sesli algılama özelliği ile sesli komut ile telefon üzerinde çeşitli uygulamalar arasında geçiş yapabilir kapatabilir ya da başlatabilir özellikler bulunmaktadır.

Direkt arama, kullanıcının mesajlaşmakta olduğu kişinin aranması için teni teknoloji olan hareket sensörünü kullanmaktadır. Çeşitli formatlar olan video, müzik ve resim gibi dosyalar kullanıcı tarafından arkadaşları ile paylaşmak istenildiğinde ne yapması gerektiğini algılayabilen oldukça üst düzeyde akılla bir telefondur. Bu teknolojiyi Samsung Galaxy S3 geliştirici S Beam olarak adlandırmıştır.

Samsung Galaxy S3 kullanıcısının resim, müzik ve video gibi dosyalarını paylaşmak istediği arkadaşlarına anında bağlanmasını ve kolay bir şekilde paylaşım işlemini gerçekleştirebilmesine olanak sağlamaktadır.

Samsung Galaxy S3 akıllı telefonun bir diğer özelliği ise Buddy Photo Share özelliğidir. Bu özellik akıllı telefonun kullanıcısının arkadaşlarını yüzlerini tanımaktadır. Samsung Galaxy S3 akıllı telefon modeli teknolojik açıdan piyasaya getirmiş olduğu farklı ve yeni niteliklerinin haricinde ayrıca olarak ise iki adet oldukça özgün renk seçeneğine sahiptir. Bu iki adet özgün renk seçenekleri, Necef mavisi ve mermer beyazıdır.

Pop-up Play gibi yenilikleri destekleyecek niteliklere sahip olan bir akıllı telefon modelidir. Bu nitelik telefon üzerinde iki işi aynı anda yapabilmek için mükemmel bir olanaktır. Kullanıcı nerede ister ise, nette gezinirken, açık olan video hale izlenebilmektedir. Muhteşem bir teknolojiye sahip olan Samsung Galaxy S3 akıllı telefonun en çok beğenilen özelliği ise sıfır çekim gecikmesidir. Bu özelliği sayesinde kullanıcı düğmeye bastığı anda görüntüyü yakalamasına olanak sağlamaktadır.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>