AnasayfaSeo › SEO UYUMLU MAKALE

SEO UYUMLU MAKALE

Seo uyumlu makale daha çok seo alanlarında hizmet veren yazar ya da yazar adayları tarafından kullanılmakta olan bir yandan ziyaretçiler ile uyumlu olurken bir yandan da arama motorları ile uyumlu olarak üretilen yazılardır. Bunlar kaliteli, yalın, akıcı ve bir hayli bilgi dolu olması gerekir. Bu kuralların ışığında yazılan yazıların geneli bu isim ile anılmaktadır. Tabi ki yazılırken dikkat edilmesi gereken belirli kuralları da dikkatleri çekmektedir.

SEO UYUMLU MAKALELERDE OLMASI GEREKEN KURALLAR

Seo uyum ile yazılan makalelerde daha çok başlık, bağlantılar, meta, makale içi başlık  ve içerik gibi kısımları içermesi gerekir. Makaleler yazılmaya başlanmadan önce arama motoru kısımlarında bu konu ile ilgili aratılan en çok kelime ya da kelimelerin hangisinin olduğu bulunmalıdır. Bunlar anahtar kelime olarak belirlenmeli ve bunların çerçevesi içerisinde bağlantılı bir şekilde gidilmelidir. Yazıların içerisinde alt başlık kullanımları bir hayli önemli olmaktadır. Yazılar ile alakaları olarak kullanılan bu alt başlık ve ana başlığın içerisinde anahtar kelimelerin geçmesi yazının kalitesinin artması konusunda önemli bir etken olmaktadır.

Meta kısmı ve içerik kısımları yazıların en önemli ögeleri olmaktadır. Asıl ana düşünceler burada anlatılacak olmasından dolayı kelime tekrarlarından kaçınılarak anlatılmak istenilen düşüncelerin anlatılması sağlanmalıdır. Burada geçmesi gereken anahtar kelimelerin ve kelime sayılarının da doğru orantılı olarak ilerlemesine dikkat edilmesi gerekir.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>