AnasayfaTeknoloji › Starbucks Wireless Şarj Noktaları Kuruyor

Starbucks Wireless Şarj Noktaları Kuruyor

Wireless Şarj

Akıllı telefonların hayatımıza girişiyle oldukça rahat ve eğlenceli bir hayat sürmeye başladık. Sosyal hesaplarımızdan arkadaşlarımızla sohbet ettik fotoğraf paylaştık eğlenceli videolar izledik. Ancak bu eğlence akıllı telefonumuzun şarjı kadar sürmekte.Eğer evdeysek veyahut bir priz bulabilirsek, -tabiki şarj aletinizi de yanınızda taşıyarak- eğlenceye kaldığımız yerden devam edebilmekteyiz. Fakat  değilsek, şarjımızın bitmesi daha da işkence haline geliyor.

Çözüm Starbuckstan Geldi

Hayatımızı kolaylaştıran ve daha eğlenceli hale getiren akıllı telefonlarımızın şarjı, büyük bir sıkıntı olmaktadır. Bu sıkıntıya çözüm bulmak isteyen Starbucks, sıkıntının giderilmesi için çok büyük bir projeye imza atıyor.

Müşterilerine wireless şarj sistemi oluşturmayı hedefleyen firma, müşteri potansiyelini de aynı oranda genişletmek istiyor. Bu yönüyle oldukça mantıklı bir işe girişmiş diyebiliriz. Bazı Starbuckslarda kullanılmaya başlanan bu sistem müşteriler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Şirket bu sistemi tüm Starbuckslarda ve tüm dünya mağazalarında aktif hale getirmek için çalışmalara tüm hızıyla devam ettiğini duyurdu.

Wireless Şarj

Tüm Akıllı Telefonlara Uyumlu Wireless Şarz

Bahsettiğimiz bu sistem, Starbucks mağazalarındaki tüm masalarda etkin bir halde çalışacak. Üstelik wireless şarj noktaları belirli bir marka ayırt etmeden, tüm akıllı telefonları şarj edecek yeteneğe sahip olacak.

Starbucksta Eğlence Yarıda Kalmaz

Starbucksta iseniz artık sizler için eğlenceniz yarım kalmayacak. Artık telefonunuzun şarjı bittiğinde wireless şarj noktasına telefonunuzu koymanız yeterli olacaktır. Eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. wirelessli şarj cihaz tutulur kesinlikle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>