AnasayfaTeknoloji › Türk Yapımı Giyilebilir Fare

Türk Yapımı Giyilebilir Fare

giyilebilir mause Flying Fingers

giyilebilir mause Flying Fingers

Teknoloji ile ilgilenen Türk firmalarından MK Teknolojileri, patenti kendisine ait dünyada ilk olan bir projeye imza attı. Bu projeye Flying Fingers (Giyilebilir Mause).

Şu anda giyilebilir fare Türkiye ile tüm dünyada satışa çıktı ve işin en güzel tarafı tamamen %100 Türk malı olması. Eldivene benzeyen tasarımıyla artık elinizi masada tutmadan bilgisayar hakimiyetini sağlaya bileceksiniz. Flying Fingers ile el hareketlerinizle fare imlecini hareket ettirebileceksiniz. Parmak uçlarına yerleştirilen hassas butonlar sayesinde de klikleme yapabileceksiniz.

giyilebilir mause

giyilebilir mause

Cebit 2013 fuarında görücüye çıkan Türk yapımı Flying Fingers, yoğun bir ilgiye maruz kaldığını şimdiden söyleyebiliriz. Dünyadaki mause konusundaki ezberler bozacak bir ürün olduğu kesin. artı olarak Smart TV’lerde ve akıllı tahtalarda kulanılabilir olması da güzel bir özelliği. Artı olarak FPS tarzı oyun meraklılarınıda giyilebilir mause Flying Fingers sayesinde farklı heycanlar ve deneyimler bekliyor.

Tabi kablosuz olduğu için şarz etmek gerekiyor. Buda basit bir şekilde USB girişiyle hallediliyor. Bildiğimiz kablosuz mause’ler gibi, USB ve wiriless ile bilgisayarınıza bağlanabiliyor. On dakikalık şarz süresiyle, yaklaşık 7-8 saat kadar kullanılabilir. Yirmi metre gibi bir uzaklıktan rahatça kullanabilirsiniz.

Sizi ürün inceleme videosuyla baş başa bırakalım. İzlemenizi tavsiye ederim..

İşte size Flying Fingers mause..

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>