AnasayfaWordPressWp Eklentileri › WordPress En İyi İletişim Formları

WordPress En İyi İletişim Formları

wordpress iletişim formuBir blog oluşturdunuz ve okuyucularınızın size ulaşması gereken konular olabilir. Bunun için yazılarınızın altındaki yorum bölümünü doldurmalarını bekleyebilirsiniz belki fakat öğrenmek istedikleri yazdığınız konuyla alakalı değilse işte o zaman iletişim formları dikkati çekiyor ve seçecekleri 7 önemli iletişim formuyla bu konularda sizlere ulaşmaları oldukça kolaylaşıyor.

En etkili 7 WordPress iletişim form eklentileri şunlardır. İlk olarak contact form 7 den bahsedecek olursak bu eklenti formu çok kullanışlı ve kolay anlaşılır şeklinde olup kısa bir zaman içinde bu formu hazırlamanız mümkün. İkinci eklentimiz contact form 7 widget bu formu kullanabilmek için ilk eklentimiz olan contact 7 form yüklü olmalıdır ve buna ait menülerden oluşturduğunuz formu gösterebilmeniz mümkündür. Üçüncü eklentimiz contact form captcha buda oldukça kolaydır ve ayarlar bölümünden mail adresinizi yazdıktan sonra oluşturduğunuz eklentiyi contact form kodunuzu yazdıktan sonra görebilirsiniz.

Dördüncü formumuz fast and secure contact form bu 3 aşamada oluşturulur. Beşinci formumuz wp flex contact form flaş aracılığıyla oluşturulmuş bir iletişim formudur. Altıncı eklentimiz easy contact adından da anlaşılacağı gibi kolay ve html tabanlıdır kodunuzu ekleyin sonra yazınızı eklediğinizde kullanmanız mümkün. Yedinci ve son iletişim formu eklentisi ise mm forms bu formu diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği form hazırlayan kişiye teşekkür mesajı gibi özel karakterler eklentilerinize ek gönderebilirsiniz.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>