AnasayfaBilgisayar › Alienware 17

Alienware 17

Alienware 17Gücün Simgesi Alienware 17

Teknolojinin her alanında yüksek performansa ihtiyaç duyulan alanlar olmaktadır. Normal aygıtlarla yürütülmesi durumunda sıkıntılarla karşılaşılacak olması, bu alanlara özgü yeni ürünlerin üretimini gerektirmektedir. Bualanlardan biri de hiç şüphesiz bilgisayar oyunlarıdır. Son günlerde çıkan ve piyasaları kasıp kavuran oyunları oynamak istiyorsanız, öncelikle sisteminizde birtakım yeniliklere gitmeniz gerekebilir. Ya da bilgisayarınız bu yeni oyunu hiç açmayabilir. Bu yeni çıkan oyunlar, birçok donanım modelinde farklı şekilde performans sağlamaktadır. Örneğin, bir ekran kartının alt sürümü ile yaşadığınız deneyim ile yeni sürümünde yaşayacağınız deneyim arasında dağlar kadar fark olabilir. Oyun severlerin böyle bir ihtiyacını fark eden Dell firması çıkarmış olduğu Alienware serisi dizüstü bilgisayarlarla fark yaratmaya devam ediyor.

 

Alienware 17 İnceleme

17 ve 15 inçlik yeni canavarlar

                Oyun severlere hitaben geliştirilen Alienware serisi ile dikkatleri üzerine çeken Dell firması, bu seriye yeni modeller kattı. Geçtiğimiz aylarda Amerika’da düzenlenen CES fuarında yeni modelleri görücüsüyle buluşturan şirket yetkilileri, serinin 17 ve 15 inçlik üyelerini duyurdu.

Yüksek performans isteyenlere

  • Aygıtlar Intel’in son nesil işlemcilerine sahiptir.
  • Sahip olduğu RAM’larla yüksek hız sağlanıyor.
  • Son teknoloji ekran kartları ile her türlü grafik gösterilebiliyor.
  • Kullanılan fanlarla aşırı ısınan donanım çok kısa sürede soğutulabiliyor.
  • Yarış otomobilleri temel alınarak tasarlanan gövde farklı bir hava katıyor.

Bu yeni canavarlara sahip olmanın bedeli ise normal dizüstü bilgisayarlara nazaran oldukça

yüksek olarak satılıyor. Ancak alacağınız bilgisayar, bu fiyatı fazlasıyla hak ediyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>