AnasayfaFacebook › Facebook Güncellemesi Home’u Yıktı

Facebook Güncellemesi Home’u Yıktı

İşletim sistemlerinde de devleşen Facebook güncelleme üzerine güncelleme yaparak kullanıcılarının başka sosyal medya sitelerine yönlenmesini istemiyor. Çıkardığı son güncelleme önemli yenilikler getirse de, bu cihazları kullananları adeta felç etti. Bu güncellemenin aslında en önemli sebebi, Facebook’un umduğunu elde edemediği Home  giriş ekranının eksiklikleri ve iyileştirilmesi. Mobil işletim sistemi olan ve dünyada akıllı telefon kullanıcılarının yüzde 60’ının tercih ettiği Android işletim sistemi için geliştirildi.

facebook-home-android-models

Sadece Android işletim sistemini baz alan güncelleme Facebook Home adını aldı. Ayrıca bu  güncelleme birkaç cep telefonu için geçerli. Facebook Home desteğini ortadan kaldıran Samsung Galaxy S4 ve HTC One gibi modeller, bir süre daha bu sorunun düzelmesi için yeni bir güncelleme bekleyecek. Ayrıca Facebook Home’un kullanıcılarını ilgilendiren olumlu bir diğer geliştirmesi ise ‘’app launcher’a sık kullanılan uygulamaları sürükleyerek yeni bir favori çubuğu oluşturmaya imkan sağlaması.’’

home2-1365783278

Tüm bu  güncellemelerle kullanıcılarını memnun etmeye çalışan Facebook, amacını ne kadar gerçekleştireceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Sosyal medya sitelerinde kullanıcıların seçim yaparken en ufak ayrıntılara bile dikkat etmesi, yöneticileri  güncellemelere itmesine zorluyor.

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Değerli ve bilgilendirici makaleniz için teşekkür ederim.