AnasayfaFacebook › Facebook’tan Yeni Bir Uygulama Daha

Facebook’tan Yeni Bir Uygulama Daha

Facebook gelir yollarını artırmak için uygulama yapmaya doymuyor. Henüz test aşamasında olan yeni butonun adı “WANT”.

Peki bu özellik ne işemi yarıyacak?  Bu özellik sayesinden kıyafetten mobilyaya, elektronikten bilgisayar oyunlarına ve bunun gibi bir çok ürünü satın almak üzere istek listenize ekliyebileceksiniz.  Facebook bu yeni özelliği test etmek için aralarında Victoria’s Secret’in da bulunduğu toplam yedi adet firmaylan çalışıyor.

“WANT” butonuyla ilgili açıklamada bulunan Facebook, “Kullanıcılar beğendikleri ürünleri işaretleyip arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Daha sonra istedikleri taktirde tek tık ile Facebook üzerinden alabilecekler” dedi.

Facebook yakın zamanda hayata geçireceği bu uygulamaya  “Collection” ismini vericek.

facebook, collection, want

facebook, collection, want

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.