Anasayfainternet › Google Adwords Nedir?

Google Adwords Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde en çok kullanılan reklam alanı Google Adword olmaktadır. Daha çok kurumsal şirketler ve internet ortamı içinde bulunan müşteri portföyünü daha geniş ağlara geçirmek isteyen kullanıcılar için bu reklam alternatifleri sıkça kullanılmaktadır. Reklamların kusursuz ve iyi bir şekilde optimize edilmesinin hemen ardından ayrılan minimum bütçe ile maksimum sayıda müşterilere ve performansa erişim sağlanmış olacaktır.

Google Adwords Reklamlarının Avantajları

Google adwords reklamlarının birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Bu reklamlar; hızlı, basit ve bir hayli kolay reklam çözümleri olmaktadır. Markanıza ya da kurumunuza ait olan reklamları yayınlamak için bütçenizi belirlemeniz yeterli olacaktır. Bunun ardından reklamınız optimize edilerek yayını yapılır. Ortalama olarak 24 saat içinde reklamlarınız web sitelerinizde yayınlanarak ziyaretçilere açılacaktır.
  • Bütçenizin tam olarak belirlenmesinin ardından reklamların günlük planlamaları yapılır. Bu sayede bütçe konusunda kararsızlık yaşamamış olurken bütçenizi de aşmamış olursunuz.
  • Ücretlendirmelerin sadece reklamların yayınlandığı kadar yapılması bütçenizi aşmıyor olmanızı sağlar.
  • Kişisel istekleriniz doğrultusunda reklamları özelleştirip, filtrelendirilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Hizmet istediğiniz portföye göre ya da ürün kitleniz ile alakalı olan kolasyonlar, cinsiyet, yaş, ilgi alanı gibi birçok farklı seçeneklerin filtrelendirilmesi sağlanmaktadır. İstediğiniz an reklam görüntüleme sürelerinizi ayarlayabilmeniz sağlanır.
  • Reklamların dönüşüm oranlarını yedi gün yirmi dört saat boyunca takip etmeniz sağlanır da denilmesi doğrudur.
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>