Anasayfainternet › GOOGLE FRED GÜNCELLEMESİ

GOOGLE FRED GÜNCELLEMESİ

SEO dünyası üzerinde deprem etkisi yaratacak kadar etkili olan Google Fred Güncellemesi Google’ye ait gelen güncelleme serilerinin en önemlisi olarak dikkatleri çekiyor. Her ne kadar şuan yeni bir halkası olma aşamalarında olsa bile bu sıralama algoritması hala tam olarak doğrulanamadı. Google’ye ait lan takip araçları içerisinde en çok konuşulan ve Webmaster ile SEO topluluklarındaki elde edilmesi sağlanmış verilerin hepsinin bir araya getirilmesi ile Google algoritma için yeni bir güncelleme olmasına ait izler taşıması dikkatleri çekiyor.

GOOGLE FRED GÜNCELLEMESİNE AİT OLAN İZLER

Black Hat Seo toplulukları içerisinde büyük bir kısmı konuşma ve farklı raporlanmalar olması gözlemlenmişti. Gözlemlenmesi sağlanmış olan bu durum daha çok backlinklerin kaliteleri ile dikkatleri çeken bir spam algoritması olması anlamına da gelmektedir. Şubat ayının başlarında spam bağlantılı olarak bir güncelleme bildirilmesi sağlanmış olsa bile Google Fred Algoritma Güncellemesi tarafından bu durumun onaylanması ya da kabul edilmesi sağlanmamıştı.

Yedi şubat sıralarında paylaşılan bu durum son zamanlar içerisinde meydana gelen bu güncelleme ile aynı olması dikkatleri çeken bir karşılaşılmayan bir durum olmaktadır. Eğer algoritma ile alakalı olarak güncellemeler olması meydana gelir ise bu arama sonuçlarında büyük bir değişiklik meydana getirmeyecek. Yani algoritma güncellemesi olması ile arama sonuçları kısmından büyük bir değişiklik olması meydana gelmeyecektir. Şuan tam bilgiler bilinmiyor olsa bile güncelleme gelmesi ile alakalı tam bir bilgi beklenmeye devam ediyor.

Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>