AnasayfaEğlence › Fiber İnternet Türk Telekom

Fiber İnternet Türk Telekom

İnternet sektöründe camiada büyük bir çığır açmış olan ve müşterileri ile kucaklaşmış olan Türk Telekom sizlerin daha kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için kurmuş olduğu fiber internet ağını sizlerle buluşturuyor. Türkiye’yi yeni teknolojilerle birleştirmek için uzman kadrosu ve son teknolojiyi kullanarak sizlerin en iyi hizmeti almanızı amaçlayan firmamız ülkemizin dört bir yanında fiber ağ kurarak interneti hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Sunulan bu hizmet sadece yeni yerleşim yerlerinde değil, ADSL kullanan insanların bulunduğu bütün alanlara taşınması amaçlanmaktadır. Fiber internet bir bilginin ulaştırılmasını elektrik hızından ışık hızına yakın hızlarda iletilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir teknolojidir. Kullanılan fiber kablolar ve bu kabloların dış kısmına geçirilen koruyucu kılıflar sayesinde uzun mesafelere daha yüksek değerde veri aktarımı sağlanması konusunda büyük çalışmalar söz konusudur. Bu kablolar son derece kaliteli malzemeden yapıldığı için dışarıda oluşabilecek hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Fiber internet sayesinde normalde gerçekleştirdiğinizden daha kısa sürelerde yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilir, saniyeler içerisinde birçok dosyayı indirebilirsiniz. Fiber internet sizlere kesintisiz bir iletişim ağı ve bağlantı sağlamaktadır. Fiber internet bağlantısı sayesinde; online oyun, istediğiniz anda video seçme ve izleme, uzaktan hasta bakım, uzaktan ameliyat gibi daha pek çok farklı uygulamayı kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet servis sağlayıcılarınızı arayarak Türk Telekom altyapısının bulunduğu yerlerden kolayca başvurunuzu gerçekleştirebilir ve siz de fiber internet kullanıcısı olabilirsiniz.

fiber  internet

fibernet

zp8497586rq
Yazar : Güçnar

1986 yılında doğdum. 1999 yılında bilgisayar ve internet ile tanıştım. 2003 yılında ilk Pc'me sahip olduktan sonra oyunlardan çok internet ilgimi çekti. Şimdi hobi olarak açtığım blog'ta sizin güncel bilgiler paylaşıyorum..

Yorum Yazarken DiKKAT !;

Bak genç seni uyarıyorum. Eğer sen şu kaliteli ve güncel blogumu saçma sapan spam,reklam ve türevi gibi şeyler ile dolduracaksan hiç zahmet etme. Onaylamayacağım. Bedava backlink kazanacağım diye havalara da girme. Özet konuyla alakasız yorumlar silinir. Hadi şimdi güle güle

Yoruma kapalı.